The Art of Flight

• angličtina The Art of Flight 3D (více)
všechny plakáty

Nová vlna akčních sportovních filmů začíná proudit do světa z Red Bull Media House. Tentokrát ve spoupráci s Brain Farm Digital představují Umění létat natočený pod taktovkou Curta Morgana, který stál i za projektem That's It, That's All. Během dvouletého natáčení snowboardisté jako Travis Rice, Nicolas Müller nebo Jeremy Jones (a další jejich kamarádi) objevovali zapomenté končiny vysokých hor, aby zde redefinovali možnosti snowboardingu. Za pozornost stojí jistě i přiléhavý soundtrack, sestávající z dokonale konvenujících hudebních počinů:
Element L | Performed by Defrag
Iron Clad Lou | Hum
Young Men Dead | The Black Angels
My Tears are Becoming A Sea | M83
Westfall | Okkervil River
Chapel Song | We Are Augustines (kikulin)

PEZ

V prvých minútach ohúrenie, pretože tie krásne (ne)normálne aj spomalené HD zábery, s dobrou akčnou hudbou pozitívne atakujú prvú signálnu. Po čase sa však aj toho najlepšieho jedla človek preje. Takže rešpekt chalanom za odvážne kúsky a rešpekt kamaremanovi za kameru. Je pekné od Red Bullu, že zasponzoroval taký typ filmu. Neviem, či sa im budget 2 mil. USD aj nejako vrátil, tak ale hádam vedia čo robia. Každopádne pre snowboardistov povinnosť, pre ostatných by stačila aj polovičná stopáž. Ale niektoré zábery fakt luxusné! ()

Razzor_82

"Takovýto led jsem nikdy neviděl." Závratné brázdění panoramatických horských štítů plus báječný hudební soundtrack rozpumpuje adrenalin v těle. K tomu velké množství hezkých slow-motion záběrů. Jde opravdu čistě jen o dokument ve kterém je nulová informační hodnota. 8/10 ()

Hackthor

Bomba! Jakožto zarytý dlouholetý lyžař dávám jasných 5 hvězd. Úžasná příroda, freeride.. skvěle natočené záběry doplněné stejně tak skvělým soundtrackem. O tom tenhle film je a to je dobře. Kdo neholduje sportu a hledá u všech druhů filmů nějakou složitou zápletku nebo myšlenku by měl podle mě tento film vynechat - zbytečně by tady kazil hodnocení :) ()

Zorlac

uvolňování lavin, lámání stromů v NP, pár pěknejch triků, k tomu miliony slowmo´ záběrů a to s RedBullem za zády bohužel není všechno. k tomu dost stupidní komentář typu: "joo.... když upadneš, tak zase vstaneš, o tom to je" , střihnuté hned na to, když se jeden rozmlátí tak, že jen tak nevstane... a další bláboly. kamera skvělá! takže díky tomu slabé 3*. doporučuji třeba http://www.csfd.cz/film/221097-extremni-svahy/galerie/ ()

mazic

J*A*S*M to napsal za mě, akorát mě se ta reklama na redbull celkem páčila, i když nesnáším zimu a zimní sporty ()

Sophia

Neuvěřitelně relaxační film se skvělými horami, hudbou a úžasnými sjezdy hlavních aktérů... Dobrá práce hoši !!! ()

KANZASHI

Naše životy jsou digitalizovány. Super začátek, pak jen prázdné vizuální kochání. Jako promítačka na plátno někde na snbpárty, kdy popíjíte bull s vodkou a sem tam kouknete na nějaký skok je to cajk. Jinak dokument o ničem, od frajerů se kromě pár klišé řečiček nedozvíme vůbec nic. Pro mě jako dokument zklamání, přehlídka vrtulníků a hader, nic hlubšího, takových videí, dokumentů, reklam ještě bude. Každopádně klobouček před ridery, je jedno kdo je točí, jestli vrtulník či nikdo, oni si to užívaj a to je hlavní, rideforfun! :) ()

Adrai

Tak jsem se dočkal a jsem unešen. Nádherný záběry přírody ve které parta maníků předvádí ty nejneuvěřitelnější kousky co si dovedete představit. Musím souhlasit - kvůli tomuto existuje HD. Krásný detaily, úžasná kamera, super hudební podkres. Sám bych ne to nevlezl, ale je to typ videí který miluju a zážitek suprovej =) ()

Traiteur

Vyznavači zimních sportů pláčou blahem. Konečně solidní nástupce That´s it that´s all a to co tady zejména pánové Rice, Landvik a Muller předvádějí to přesahuje lidské chápání. A k tomu všemu ty neskutečné scenérie. Very nice beautiful. Nicméně jako největší klad už musím jako již tradičně u Red Bullu vypichnuť hudbu. Kdo nemá v lásce snowboarding, tak ať si stáhne aspoň soundtrack, protože to jsou neskutečné pecky, co tam ten DJ namíchal :P ()

xpantherx

Must see ! Tento film ma neuveritelne krasne zabery na ktorych mozno vidiet neuveritelne brutalne vykony boardistov. Proste tento film je nutnost pre kazdeho fajnsmekra zasnezenych hor. Stopaz mozno trosku dlhsia, a pri konci som uz aj pozeral na hodinky. ()

emjey

Naprosto skvělé záběry opravdových bláznů na prknech. Nádherná příroda. Občas se až tají dech. Jenže tomu chybí nějaká nitka, která by z toho celého materiálu udělala pořádný celek. ()

Colchack

Jedným slovom dokonalé. Krásna príroda, super soundtrack, úžasné zábery a nakoniec neuveriteľná skokanská adrenalínová akrobacia. Nádherná filmovo-snowboardová pochúťka pre oči aj uši. ()

venca206

Neskutečná příroda, vyjímeční lidé, adrenalin v každé vteřině! Toto snowboardové porno doporučuji všem, kdo se zajímají o tento krásný sport, všem, kdo mají rádi přírodu a v neposlední řadě všem co si potrpí na skvělou hudbu ve filmu. ()

Lofrod

Vidine v kine, plnom milovnikov tohto nadherneho sportu, sa rovna ultra zazitok, ktory som si vychutnaval, pri uzasnej hudbe, uzsasnych sceneriach. Ked ludia zacnu tlieskat pocas filmu za predvedeny trik, prejde vami taka vlna spokojnosti a poviete si ano, som na spravnom mieste. ()

celticek

Super výkony, příroda, slowmotion, Jižní Patagonie a brutal OST. Ke konci už jsem se ale trochu nudil a vadily mi filosofické kecy. ()

windows

V HD kvalitě brutální upravené scény a mistři snowboardingu jen potvrzují, jak krásně lze využít adrenalín. Horské scény jsou impozantní. ()

speedy7929

Snowboarding nieje len šport, je to zábava, vierovyznanie, hobby, práca, ale hlavne je to životný štýl. Takéto dokumenty by som mohol sledovať snáď každý deň. Perfektné zábery z rozličných kútov sveta k tomu vždy vysmiaty a bláznivý chlapíci na doskách a veľké plus pre soundtracky, ktoré sprevádzali tento dokument. ()