Rodinná sešlost (TV film)

A Family Thanksgiving

Rodinné stretnutie

Drama / Komedie

USA, 2010, 86 min

Úžasná trochu komedie. To, co pro člověka znamená rodina, děti, pozná teprve až ji má. Claudii dala možnost nahlédnout do tohoto života tajemná žena.(29.11.2014)

• Týnidlo

To je tak debilní film, že se to ani nedá vydržet. Hlavní postava neskutečně protivná. Ne, děkuji.(5.6.2013)

Pohodový rodinný film, jež presentuje, že kariérní růst, vysoký měsiční příjem a drahé oblečení se nerovnají štěstí, pokud se o to štěstí nemá člověk s kým podělit. Mít tedy rodinu, přátele a osobní život je základ, přičemž dobrý pracovní poměr jen další díl skládanky, vedoucí ke spokojenosti. Tento film nám tedy prozrazuje něco, co je od narození naprosto jasné, avšak mnoho lidí na to velmi často zapomíná. "Rodinná sešlost", je jako dobrý oběd, bez sladké tečky, nebo nezapomenutelného koření, které by nás donutilo si tento oběd uvařit znovu. RODINA NADEVŠE -> 6/10 => 3*(30.1.2015)

Claudia je až veľmi stereotypná workoholička, ktorá sa stará iba o svoju prácu a kariéru, býva v byte v centre mesta a o deťoch a rodinnom živote ani neuvažuje a ešte k tomu je to právnička. Stereotypnejšia už ani Claudia nemohla byť. Zrazu sa stretne so záhadnou pani, ktorá ju zavedie do "alternatívnej reality" kde je Claudia manželka a matka dvoch detí. Neskôr si na to zvykne a zistí, že kam skutočne patrí. Priemerný film, ktorý ako pohodové pobavenie stačí. PS: Keby mama dala deťom sladkosti, tak by jej určite nepovedali, že "nám mama nedáva sladkosti". :) PSS: Tento film je môj 100. ohodnotený komediálny film :)) (Videné v TV, Marec 2019, SK dabing)(28.4.2019)