Epizody(12)

Subjektiv

Subjektiv jednoho večera zamumlá si pod vousy: "Soft tennis?" "Jo, o tom jsem četl, to je ňaký eči nebo co, ne?" odpoví nečekaně štrougy. Subjektiva se na okamžik zmocní nejhorší obavy a tiše si pomyslí: "Bože, spletli jsme si písmenko, dostane se nám nemorálního výsměchu nebohým mužům, kteří mají problém s erekcí..." Opening však nic takového nenaznačuje, dívenky máchají tenisovou raketou, je jich pět + trenér... Hm, hm, že by přeci jen obyčejné dívčí sportovní anime? Tenis, tenis... Není to vlastně ten sport, v němž si divák může užívat pantsushotů i ve skutečnosti? A vůbec, ve sportu se furt padá, těla se různě ohýbají a oblečení může utrpět nevratné poškození. Subjektiv měl tomu štrougymu víc věřit. A už je to tady: růžové kalhotky, bílé kalhotky, modré kalhotky... Jakou barvu vlasů a očí, že ty slečny mají? Ačka, Béčka, Céčka, Déčka... Co povahy? Úchylná, žravá, patologicky zamilovaná, energická, tichá rošťačka... Tak vzhůru k tisící variaci na odhalování spodního prádla za občasného pousmání. Viděny díly 1-3. ()