Máš minutu!

(pořad)
všechny plakáty
Soutěžní
Česko, 2011, 70 min

Velkolepý soutěžní pořad je postaven na disciplínách, které si každý může zkusit doma. V každé z epizod soutěžící musí čelit deseti výzvám, u nichž se stupňuje obtížnost. Spolu s tím stoupá i možná výhra. Některé hry vyžadují zručnost, jiné rychlost, další pevnou ruku. U všech je limit 60 vteřin. Soutěžící může kdykoli odejít s penězi, které do té chvíle vydělal. Stojí to pevné nervy, vydržet a dojít až k milionu. (oficiální text distributora)

johhny007

Ten kdo v tom nehledá nic inteligentního a překvapujicího tak ho nic nesklame to co jsem čekal sem dostal prostě dělat od lehkých po náročné věci do 1 minuty ()

TaNya_

U některých úkolů jsem se pobavila spíš neschopností účastníků. Jinak ale kravina jako většina českých show. ()

Avarga

Ta Prima už snad nemá ani úroveň. Tohle je hrůza... Nejdřív Trampoty a teď tohle... Prima vsází na odpadlíky z Novy... Je to naprostá nuda a většinou je člověku trapně za už dávno nevtipnou dvojici moderátorů. ()

borohub odpad!

Trapné, nechápu na jakou úroveň se Genzer s Suchánkem snížil. Nejprve úkol představí robotický hlas a vždy po zadání úkolu řekne "pokud soutěžící úkol nesplní může být vyřazen", jako by to někdo nevěděl. Občas se fakt upřímně směju, jako kdy např: přebornice v Puzzlích nesloží Puzzle. Díky bohu to Prima po hlavním vysílacím čase přesunula na nějakou 23. hodinu a pak to na dobro zrušila. Doufám že takovýhle sráč už na obrazovce neuvidím.. ()

IvcaP odpad!

Prima tuhle show akorát zkopírovala z ČT 1 (Hodina pravdy) jenom pozměnila možnou výhru, ale princip zůstává stejný. Něco si vyzkoušet doma a pak se s tím předvést ve studiu. Pro mě není jiná možnost než dát odpad. ()

JP84

Ale jo,budu docela hodný,čekal jsem,že to bude mnohem horší.Genzer se Suchánkem se prakticky vrátili o 12 let ke svým začátkům,kdy uváděli Katapult.Tohle prostě nenaštve ale ani nenadchne.Je to obyčejná zábava pro důchodce a Pepíky,aby mohli zabít nedělní večery. ()

Hans07

Zajímavá soutěž, které to ovšem hrozně kazí neustále se opakující úkoly a v této soutěži nikterak dobře moderující duo Suchánek-Genzer. Ovšem stále je to, dle mého názoru, nadprůměr co se týká vysílaných pořadů na tv prima a nova. ()

Kubiiiczeek

Mě se to líbí =) Suchánek a Genzer jsou velmi dobří... mít podobný formát TV Nova, myslím, že by to dopadlo tragicky... už vidím tu moderátorskou dvojici: Mareš+nějaký chudák... ()

Chlo0opek

Michal i Richard jsou v tomto typu pořadu celkem odstrčeni stranou a jejich humor jde tím pádem do ústraní. Hodí se spíše opravdu do nějaké zábavné talkshow či skečového pořadu. Jinak zajímavý koncept soutěže. ()

Missfit

Já se celkem bavím z těch skečů od GS :) Jasně, všechny soutěže jsou tak trochu nuda, protože jde pořád o to samé.. ale rozhodně lepší než Hodina pravdy.. ()

smalda odpad!

V případě,že by tímto pořadem provázel někdo jiný,tak bych možná nějakou hvězdu přidal,ale tato "dvojka" je opravdu úděsná!30min sledování mi stačilo,už nikdy více.Neděkuji. ()