Nela Náladová zachraňuje prázdniny

Bláznivé leto

Komedie / Rodinný

USA, 2011, 91 min

• Vikki

Megahovadina, megadebilita pro bezinteligenční tvory galaxie. Jen nevím které, protže ve všech galaxiích by tohle museli poslat tou největší světelnou rychlostí do té největší prdele. USA by měly dostat totální zákaz šířit ty svoje sračky, protože to co šíří je filmový terorizmus na divácích.(11.11.2017)

• jirkahorn

Film jsem shlédl nedávno, když jsem kamarádce sháněl něco pro její drobotinu. Původně jsem (nevím proč, asi mě ta blbina tak vygumovala mozek) dal jednu hvězdu, dnes jsem film likvidoval z archivu, aby nezabíral zbytečně místo. A do odpadu tedy letí i příslovečně tady. Proboha, to byla taková krávovina, že jestli se na tohle jednou budou dívat moje děti, tak si raději připlatím za dražší šprcky... Důvody? Herci co neumí hrát, řežisér, co neumí režírovat, scénárista byl asi zhoubovanej hulič pudlích chlupů. No, pokračovat nemá smysl :-)(24.7.2013)

Asi bych dala 4*, ale vzhledem k (pro mě) nepochopitelně nízkému hodnocení dávám 5. Připomínalo mi to Deník malého poseroutky pro holky, a taky Malou špinku. Supr.(2.7.2017)