Magus (E01) (epizoda)

Dobrodružný / Fantasy / Horor / Mysteriózní

USA, 2012, 44 min

• honajz2

Pamatuji si, že v letech 2012 až 2013 jsem na to vždycky viděl upoutávku v televizi a představoval jsem si, jak to bude hororové a mysteriózní, protože prostředí + děj k to,mu prostě vybízelo. No, možná jsem si to měl radši vysnívat dál. Já nevím, je to pilot a kromě té úvodní scény, kdy nás uvádějí do děje a pak těch kazet, kde je ten chlap někde se šamany a relativně mu hrabe (zase to zabili tím, že po nich něco jde a přežili jen čtyři, potom jak se to vyvíjelo dál mám pocit, že tohle nebude mít nic aspoň trochu originálního, ale tuctového a klišovitého jak sviňa. Asi mě mělo varovat jméno Oren Peli, který za tímhle seriálem stojí a já od něj nikdy neviděl žádný dobrý film. No, dám tomu další díl a uvidím, takhle zatím za 2* Btw, fakt uvěřím tomu, že když odborníci nenajdou ztracenou loď v Amazonce, tak že ji téměř bez problémů úplnou náhodou objeví amatéři ve složení lidi od televize + pozůstalí příbuzní.(10.6.2019)