Naslouchej svému srdci

Kent Moran, Luke Moran

Scénografie:

Charlotte Newman
  • Kritik.

Prvá tretina filmu pomerne zaujímavá s originálnym motívom. Následne sa však z tohoto potenciálneho diela vykľuje psychologická dráma s thrilerovými prvkami, nelogickými rozhodnutiami postáv, dej plný šikanovania bez akýchkoľvek obranných reakcií jednotlivých postáv, nič z dôležitých chaotických scén sa do konca filmu nevysvetlí, neukončí. Zvraty, zvraty, umelé zvraty... šikana, navždy utajený pokus o znásilnenie (do konca filmu nepotrestaný), nelogické správanie hlavných hrdinov, zrada, nedôvera a napokon ešte aj smrť? Hnus! Hnus! Hnus!(23.1.2017)

Tak jednoduchý a prostý příběh ze života. Brilantně, něžně natočené s nepříliš známými herci, kteří ale podali těžce (ne)uvěřitelný výkon. Myšlenka lidského "bohatství" mě také dostala, tuto ideu "sdílím" rovněž. Oponuji termínu "citové vydírání", který se dá použít pouze v uměle provedeném pokusu vymačkat slzy z víček. Tady je to jednoduše přirozené a...neuvěřitelně lidské !(14.6.2013)

Na mě to bylo až přehnaně americký a plný klišé ... Nedalo se to brát vůbec vážně a ve finále ve mě toho film moc nezanechal. Vadilo mi hodně, že tlačili nuceně na city a nebylo to přirozený. Spousta věcí v ději nedávalo smysl. Herci se mi líbili, ale to je asi tak všechno. Film řadím jen mezi slabý průměr. 55%.(24.5.2014)

Kolik lidí na světě může říci, že potkalo tu pravou lásku ? Láska, hudba a přátelství je to, pro co stojí na světě žít. Pokud se k tomu přidá štěstí a obstojné zdraví, potom zde může být i hezky. K filmu - lze souhlasit, že se jedná o kalkul, který má působit na city a je trochu více patetický, ale to jsou svým způsobem přece téměř všechny, ne ? A za své myšlenky a poslání by si jistě tento film zasloužil větší pozornost, než se mu dostalo.(14.6.2013)

Naslouchej svému srdci, když na tebe volá. Naslouchej svému srdci, dříve než mu řekneš sbohem. Klasický romantický film, který funguje podle staré známé šablony. Akorát je trošku překombinovaný. Buď jedno nebo druhé a každé pořádně. Kdyby byl tenhle film více něčím okořeněný, byla by to krásná ždímačka citů. Takhle mi to přišlo spíše povrchní. Neokoukaní herci jsou velké plus a byli hodně sympatičtí.(5.3.2012)