Hrůza v lese

Trailer
Horor / Thriller
Velká Británie, 2011, 76 min

Parta přátel se rozhodne jet na venkov. Hned po příjezdu jsou upozorněni na sériového vraha, který řádí v okolí. Rozhodnou se zůstat, což se jim krutě vymstí... (oficiální text distributora)

Trailer

Dellamorte

Nikdy som to ešte neurobila , ale bol to OrgazMatron zážitok. Nikdy som totiž nedala na IMDb a už vôbec nie na tunajšie hodnotenia a komenty. Ale ten šifrovaný koment ( tam na streche ) Ma donútil zhliadnuť snímok , ktorý som vlastne nikdy ani vidieť nexcela Užívateľ netušil, že mám dešifrovací kód , takže zbytočne to okoliu komplikuje. Enigma Ma nerozbije aj keď som na ten odkaz milovníkom filmu prišla až pri záverečných tituloch - pochopila som čo xcel - že je to za 2 ! Nechám Enigmu vychladnúť a môžeme pokračovať.Daj kód a Ja ho nechám sublimovať. Mám totiž verziu ENIGMA Spring 2012. ()

Enšpígl odpad!

Jako tohle byl ten námrd první kategorie. Už jen začátek . Odněkud ze země se najednou vynoří ženská v černých kalhotkách a bílým tílku a běží, do toho hraje strašidelná muzika a nějakej zkreslenej hlas tam odpočítává 10, 9, 8 , ... najednou střih a ...."o dva roky dříve" v tu chvíli začalo bejt jasno, že tahle hrůza měla zůstat v lese a ne lézt na obrazovky. Napětí moc nepomáhalo ani to, že stromovej chirurg (tak tomu vrahovi ve filmu říkali :)) ) vydával zvuky jak nastydlej predátor, takže by ho v tom tichým lese slyšel i bezuchej Goya, jen jeho obět dělala že ho neslyší a poctivě čekala až bude mít stromovej chirurg ordinační hodiny. ()

Asia_Power

Větší hrůzu v lese jsem zažila, když jsem si osobně šla s Alíkem vypůjčit vánoční stromeček. Já kráva tam tehdy šla po zhlédnutí filmu Hvozd (bo jak se to jmenuje) a tak jsem byla zesraná z každého stínu (šli jsme samo sebou večer) a baterkou jsem svítila po všem možném, jelikož všude bylo slyšet neviditelná monstra co mě chtěly tutově zabít a vopíchat a možná i v tomhle pořadí. Takže jo, to byla hrůza v lese. Za to tahle Hrůza v lese to je jiná liga. Asi jako když po NHL jdete na zamrzlej rybník na hokejovej mač HC Horní Kotěhůlky vs HC Dolní Kotěhůlky. Postavy tupé jak nůž na máslo, vrah řádí v dalekém okolí jelikož většinu filmu je někde v prdeli až sem ho začala podezírat, že se v tom lese ztratil a místo vraždění bude bloudit. Jedinej díky komu tomu dávám 1* je Tristan. Prvotřídní příklad ukázkového bezcharakterního zmrda, takže celá já v mužské verzi. No a to by bylo abych své ptákovité verzi nefandila. Jinak konec to zabil. ()

Malarkey odpad!

Už od začátku filmu mi bylo jasný, že když bych si dal projímadlo, hodně projímadla, a proseděl celou noc na hajzlu, tak udělám líp. Ale nechtělo se mi spát, chtěl jsem se zasmát, kamarád mě k tomu filmu dokopal a tak jsem zapnul televizi. Film s názvem Hrůza v lese se prostě neodmítá. Hrozně se mi líbilo, jak se to všecko tvářilo hrozně vážně. Nejlepší postava byl ten kretén Tristan, co vypadal jak Rasputin po oholení. Od začátku se tvářil jak idiot, až by člověk řek, že on jedinej bude ten rozumnej v celým filmu. Jenže nebyl. Ten film se totiž tak brutálně zvrtnul, že nešlo vůbec očekávat, co se příští minutu stane. Ti lidi se tam chovali tak strašně, že to nešlo předpokládat ani když byste se před filmem dsjeli kokainem. Jedna holka kouká, jak její kamarád vraždí někoho a pak jí prosí, aby mohl vejít dovnitř, do domu. Ona se kroutí, že to neudělá, pak mu otevře dveře a on jí zapíchne. To mě vážně fascinovalo. Nejlepší bylo, jak hned první scéna má v hlavní roli holku v kalhotkách. No řekněte, odolali byste zpocené, špinavé holce, která lesem běží v kalhotkách? A proč vlastně běží v kalhotkách nám pak má vysvětlit celý film. Joo, bylo to sympatický, nejlepší byl ale Tristan. Jen mě tvůrci zklamali, že mu nedali nějaký východňarský původ. Na něj by se hodil nějakej solidní Rumun z Karpat. ()

ricci.s

Ja proste milujem niektoré scénky v tých hororoch, neuveriteľné. Zabijak povedzme niekoho zavraždí, podarí sa ho však spacifikovať a zamknúť mu dvere pred nosom... ale samozrejme tu musí byť tupá blondína, ktorá mu tie dvere otvorí. Mimochodom, je to taký mix eploiťáku a slasheru, človek nevie, kam sa to všetko zvrtne, a kto je dobrý a kto zlý, takže nejakého maličkého prekvapenia sa dočkáme. Dva páriky si totiž vyrazia na víkend na chatu a budú bojovať o holý život - trochu obohrané, ale stále to baví. Herci však boli strašní (kde na tie masky chodia?), hudba slabá a gore priemerné. Pobavil ma prostý záver, šikovnejšie sa to už ukončiť nedalo. ()