Hrůza v lese

Parta přátel se rozhodne jet na venkov. Hned po příjezdu jsou upozorněni na sériového vraha, který řádí v okolí. Rozhodnou se zůstat, což se jim krutě vymstí... (oficiální text distributora)

PRobin

Těžko by někdo spočítal všechny ty kvanta hloupých opilých studentů, které v lese, v chatě, v jeskyni, na ostrově či kdekoli jinde odkrágloval nějaký šílenec pěkně ve stylu one by one. I kráglování slušných dospěláků se dost rozjelo, takže nelze čekat nějaké velké invence od kráglování britů v nějakém lesoparku. Přesto trochu lituju, protože stačilo přidat trochu invence a hororu a mohlo se jednat o pěknou podívanou. Ale přesto jsem si k tomu sednul a v očekávání klasické vyhlazovací sekvence se jal sledovat tento film. A světe div se, on dokázal překvapit! Ovšem ne tak, jak jistě čekáte. Ono totiž chování všech herců připomínalo tak trochu freestyle battle. Prostě dělejte si co chcete, jen to uděláme trochu originální. Tohle je první film, kde v mezích normy můžete očekávat neočekávatelné. Ano, je tu nudný šílený zabiják,kterému se přezdívá STROMOVÝ CHIRURG. Ten trochu upgradoval Milošovo objímání stromů na vyšší level. Ale aby nebyl tak nudný, tak správně úchylácky slintá! A jeho toporná chůze se dá vysvětlit snad jen propařenou nocí v baru Modrá ústřice. Hlavní silou filmu je ale moment překvapení, který film divákovi bez ustání chystá. Nečekejte logiku, vysvětlování či nějakou ... logiku. Nerad slovo logika využívám tolikrát, ale tady fakticky není! Všechno se děje jinak než čekáte. Neříkám líp, ale když se k vám do chalupy vpotácí pobodaný člověk, tak je logické, že zavoláte záchranku. Ne že vezmete rybářský vlasec a začnete nebožáka sešívat na podlaze předsíně. Stejně tak by nebožákovi možná bodla rekonvalescence a ne že druhý den všem uvaří večeři a pak tam lítá jak čamrda. A takových momentů je tu plno. A díky síle neočekávaného (v polovině filmu jsem vzdal jakoukoli snahu o tpředstavu toho co bude následovat) a několika slušným gore efektům dostává Hrůza v lese jendu hvězdu. A já běžím upgradovat objímání stromů i u nás. He he. Slint. ()

rg.jerry odpad!

Tady jsem se hodně pobavil, když dívka kreslí na školním kreslení v plenéru rozsekanou mrtvolu zavěšenou na stromu a vůbec jí nedochází, že tam ta mrtvola nepatří. ()

coco.brice

mne tyhle "srágory" prostě baví...to je ten můj dekadentní vkus..no:-) ale jinak..pokud nejste filmový uchyl..tak se tomu zdaleka vyhněte:-) ()

petrik11

Tak a som sklamaný. Film o ničom. Toľko nesympatických hercov pokope sa veru tak ľahko nevidí. A tie nelogičnosti. "ON" chce dnu a prosíka, aby ho pustili. Dom asi nebol z dreva, ale to bol možno protiatómový kryt s nepriestreľnými sklami. A tí hírovia. Padne na sekeru, rozsekne si div, že nie pol chrbta, ale o pár minút funguje ako nič. ()

KateW odpad!

Na jednu stranu by mě zajímalo, proč se takové filmy natáčejí? To vážně nikdo netuší, že to bude úplný odpad? A na druhou stranu se ptám, proč na to koukám? Pořád věřím, že lidé na čsfd se ve svém hodnocení zmýlili, ale oni ne... Scénář by byl líp napsaný i scénáristy Ulice, herci jsou primitivové a celkově to nestojí za zhlédnutí ()

Mr.nachos odpad!

Tohle je tak zprdelenej (a zase musim být sprostá) film, že to snad ani není možný. Za tohle někdo dostal zaplaceno??? Takovou plejádu nesympatických ksichtů bez špetky hereckého projevu jsem už dlouho neviděla. ()

Pitryx

No, ona je to fakt blbina, ale pár okamžiků je k podívání, tak dávám alespoň něco. Budiž snímku k dobru připočtena i milosrdná stopáž.20150314 6959/7042 ()

Vämpiriüs odpad!

Na hodnocení filmů moc nedám jelikož 100 lidí má 100 chutí. Bohužel tento film je opravdu naprostý brak a lepší by bylo věnovat čas něčemu jinému než jen promarnit nad tak naprostou hovadinou. ()

honzic

Film, který kvalitou nepřesvědčí a není opravdu moc dobře natočený, zaujal mne však naprosto nečekaným dějem a zvláštním scénářem a způsoby, které člověku pokládají otázky, jak to všechno bylo a proč. Hodnocení: 35 % ()

maxnot odpad!

Jelikož se mi probudilo dítko a mělo hlad, musel jsem se vzbudit taky. A vidět tuhle slátaninu, poněvadž jsem nemohl usnout. Musím uznat, že jako ukolébavka to bylo dostatečný. Jeden magor začne vraždit, aby ututlal upálení rodičů, a druhý, aby "nakrmil" stromy. Kdo na takovou hovadinu přišel? Zdeněk Troška? ()

CorvusBlek odpad!

Tohle je špatný i na tv - video film, horor při kterém jsem se málem po...smál jak je trapný..a to jediné mě nutilo se dívat až do konce, vyvrcholení konce nezklamalo, směju se ještě teď :-D ()

J.Mayen

Asi jsem byl právě svědkem zrodu nejhorší a nenesympatičtější herečky všech dob, bloňdatá husa nejen že si koledovala o kudlu v zádech ve filmu, ona si o ní možná koleduje i v reálu. O filmu nemá moc cenu se rozepisovat, vše negativní a trefné už tu kolegové popsali přede mnou, jen bych se opakoval. ()

racing666

Ze začátku to vypadalo docela na dobrej film, ale po 20ti minutách z toho vzniknul nehoráznej galimatyáš. Nejvíc mě v tom filmu nasral Tristan, kterej byl naprostej idiot a ono vlastně všichni se tam pak chovali jak idioti. Akorát mi bylo líto chudáka policajta na konci, jak do něj bodla vidle s domněním, že se blíží vrah :-D a když už si teda myslíte, že poslední hrdinka filmu přežije.... OMYL.... nabodne se s vrahem na železnou špičatou tyč, tlemí se mu a chcípnou oba :-D 1 hvězdička za tu až komickou stupiditu :-D ()

Ondrew

Amaterska sr@gorina, ktorej dominuju silne nesympaticki herci (rovnako su na tom s tupostou, s akou vystupuju vo filme), biedne gore efekty a najma absolutne zlabomyselny scenar. Je sice pravda, ze v tomto vytvore sa neda vela veci predvidat dopredu, no napriek tomu mi bolo uz od zaciatku jasne, ze odporne sa tvariaci Tristan sa asi neprejavi trikrat kamaratsky, nuz a nahle zjavenie sa poraneneho muza (ktore vsak paradoxne je mozne zahliadnut hned v zaciatkoch filmu staby "vandrujuceho" stopara), asi tiez nebude velmi s kostolnym poriadkom. Tak ci onak, nezmysly, ktore sa na scene zacnu odohravat najma v poslednej tretine snimky... ech... skoda reci a najma pisma. Jednu hviezdu udelim kvoli odvahe, ktora bola iste potrebna na natocenie takejto zlataniny, nuz a tiez za uplny zaver, ktory celu tragikomediu s naznakmi hororu, uspesne zavrsil. 15%. ()