Dva sourozenci a čtyři další cestující utrpí uprostřed zuřivé bouře automobilovou nehodu v prakticky neobydlené části Sierra Mountain. Na pomoc jim přispěchá tajemný cizinec, díky němuž brzy naleznou útočiště v lesním domě. Jakmile bouře utichne, chtějí pokračovat v cestě, ale zdá se, že pomstychtivý duch domu s nimi má jiné plány. (TV Spektrum)

RISOvonVODKA

Považujem sa za hrdinu, za samaritána. Za Ježiša Krista našej doby. Áno, DOPOZERAL SOM TO! Vystrašil som Vás? Fajn! V konečnom dôsledku sa to dalo pozrieť. Navaril som si večeru, spravil čaj, a tu príde dôvod, prečo som tomu hodil tie dve hviezdy, a dokonca som si pri tej nude aj upratal! Val Kilmer klesol na úplne dno filmového priemyslu a o tom svedčí aj fakt, že nedokázal prežiť ani 15 minút v dementnom béčkovom horore.(Hups, SPOLIER. Nevadí, ak máte rozum aj tak to nebudete pozerať.) ()

Major776

Jednoduchý příběh s pozadím dávných vražd se rozbíhá jakoby zmateně a nerozvážně a jednotlivé postavy v něm hrají prapodivně chaotické role, ale o to víc působí opravdově. Osobně se mi Val Kilmer líbil hodně. V roli nechutňáka tohoto typu je vidět jen málo ze skutečných "star" a Val je tady opravdu divno-chlap. V případě, že vyžadujete rychlé akce a zběsile krvavé vyvražďovačky na film se raději nedívejte. Kdož však má chuť na tajemno dávných příběhů prolínajících se se současností a napětí ostré jako kuchyňský nůž - ať neváhá! ()

Pollini

Od začátku až do konce se nic neděje. Nebylo to trapný, scénář ušel, režie taky, ale žádný příběh, takový je každý strašidelný dům. ()