Návraty k divočině (TV seriál)

Dokumentární

Česko, 2011, 5 h 38 min (Minutáž: 26 min)

Zpívaná poznávání.. milé a užitečné.!(25.11.2011)

Naprostá jednička s hvězdičkou. I když mi zpočátku průvodce nebyl moc sympatický, už po prvním díle si získal moje srdce a na jeho místě bych si nedovedl nikoho jiného představit. Jednotlivé díly jsou úchvatně natočené, přesně tak, jak bych si představoval dokonalé shrnutí jedné oblasti do pouhé půlhodinky. Nenudil jsem se a jen upřeně sledoval tu nádheru na obrazovce. Parádní série!(23.4.2016)

Jednotlivé díly: 1.Velká Fatra 4*.... 2.Šumava 3,5*.... 3.Slovenský ráj 4*.... 4.Poloniny 3,5,*.... 5.Národní park České Švýcarsko 3*.... 6.Muráňská planina 3,5*.... 7.Pieniny 3*.... 8.Krkonošský národní park 3*.... 9.Slovenský kras 3*.... 10.Nízké Tatry 3,5*.... 11.Národní park Podyjí 2,5*.... 12.Národní park Malá Fatra 3*.... 13.Tatranský národní park 4*....(18.3.2012)

Na takovýto nádherný počin jsem již dlouho čekal, o to větší byla má radost, když přišel! Srdce každého milovníka příroda musí zaplesat radostí, dokumentární seriál nabídne postupně všechny Národní parky Česka a Slovenska a to v moderním zpracování, s nádhernou kamerou, příběhy místních ochránců přírody a s geniálním průvodcem Tomášem Kočkem (lepšího člověka nemohli najít!). Další slova by byla zbytečná, stačí se jen posadit a dívat se na krásy naší téměř nedotčené přírody..(1.4.2012)

Více takových příjemných a poutavých pořadů! Charismatický Tomáš Kočko nás provádí národními parky v Čechách, na Moravě a zejména na Slovensku. Občas krásně zahraje, zazpívá a povypráví. Pokaždé nám spolu se správci parku či starousedlíky představí krásy a zajímavosti míst, která více či méně zůstávají divočinou. Velmi zdařilý počin, který musí potěšit každého milovníka přírody.(6.6.2013)