Mami, ožeň mě

(pořad)
  • Slovensko Mama, ožeň ma!
Reality-TV
Slovensko / Česko, 2011, 62 min

Prvé stretnutie slobodných mládencov a ich mamičiek s vydajachtivými ženami prinieslo nielen humorné ale aj dramatické scény. Ako reagovali potenciálne svokry na nové ženy v blízkosti svojich synov? Preskočila medzi mamičkinými synáčikmi a ženami iskra hneď pri prvom stretnutí? Či nebodaj niektorá z nich pomýšľa hneď nad svadbou? To všetko uvidíte v novej reality show Mama, ožeň ma!

V prvním díle nové reality show s názvem Mami, ožeň mě! se divákům představí osm starých mládenců – Arpád, Michal, Roman, Tom, Marek, Miro, Miško a Pavel. Starostlivé matky budou pro své dospělé, ale stále nezadané syny hledat dokonalé partnerky. Princip show vychází z předpokladu, že každá máma chce pro svého syna jen to nejlepší – a to se týká i výběru potenciální manželky.
O každého nezadaného muže budou bojovat dvě ženy, které stráví několik dní u něj doma, aby jemu i jeho mamince poskytly příležitost je co nejlépe poznat a zároveň aby samotné ženy měly možnost ukázat se v co nejlepším světle.Vyřazení a odchod jedné z žen potom otevře té druhé cestu k srdci svého vysněného muže a samozřejmě také jeho milované maminky. (oficiální text distributora)

Loooki

Ktorý pomocník (spotrebič) ti nesmie chýbať v domácnosti? FÉN! Čožéééé? (to nevymyslíš, tak jebn*tý je len život :D) ()

Bansheee odpad!

Nejdebilnější a zároveň jeden z nejvtipnější tv pořadů. To se fakt jen tak nevidí. Míra imbecility je tu na maximu. ()

Shredo

Nutno dívať sa reláciu z dvoch pohľadov. Prvý sa rovná prízemným, často nešťastným (pseudo)ľudom, ktorých ľutujem každým momentom a hnevám sa na TV, že sa na niečom takom priživuje a kŕmi divákov. Na druhej strane sa to dá chápať ako ťažká forma recesie, kedy si celý štáb súdiac podľa scenáru zo všetkého robí prdel a Hudákov komentár z toho vytvára vtipnú grotesku,ktorá je nákazlivá. Z dlhodobého hľadiska je však hriech venovať tomu viac času, ako pol tucta dielov. ()

AxelWers

Ale tak človek sa na niektorých prípadoch aspoň dobre narehoce + trefné Hudákove komentáre spravia svoje. Oproti ostatným reality show je to určite osvieženie, človek nemá pocit, že by tu bolo toľko pokrytectva a špiny ako v iných reality show, viď Hotel Paradise alebo Farma. A či chcem alebo nie, zvyšujem hodnotenie na 4*. ()

Kingjiri

Tohle je vlastně nehodnotitelnej výtvor, protože se pohybuje na velmi tenkym prahu mezi genialitou a debilitou. Že někdo bydlí ve třiceti s rodiči se dá ještě pochopit, pokud nemá partnera (přece jenom, z jednoho platu se nájem dost blbě táhne). Ale že jsou mužský jedinci, co si v tolika letech nechaj od matky kecat do toho, jakou si maj vybrat partnerku pro život fakt nepobírám. Nejvíc mě tragikomicky pobavil zamilovaný pumpár Miško, který svojí vyvolenou požádal po týdenní "známosti" o ruku. Hned za nim se umístil totální ignorant Marek, kterýmu byly dvě nápadnice v baráku naprosto u prdele a ztělesňoval všechno, co by srávnej gentlemen neměl. No a romantický "DJ" Miro s jeho hitparádou životních neúspěchů stál taky za to. Co tuhle show, kromě nevyzpitatelnýho a nepředvídatelnýho chování jejich účastníků, neskutečně táhlo, byl hlavně komentář, u kterýho jsem se neustále řezal smíchy a dělal si z účinkujících nehoráznou prdel. Alibisticky dávám tři hvězdy. ()

karinakari

Love it! Love it! Love it! Šárka – „Koupila jsem si 2 svíčky, jednu astrální a druhou na změnu, je to jako po lince koksu, já právě Tomovi uvařím něco, co rád nemá!“ a její tanec na balkoně. Erika – „Já čtu knihy v němčině“ a její svádění v pampeliškách. Alenka – „Romanko, Romanko, Romanko“ a její legendární pompaží. Sjeli jsme se spolubydlícíma všechny díly na jeden zátah, protože se od toho nedalo odtrhnout. Prodloužili jsme si život tak o 100 milionů let. Ach můj bože lidi jsou naprostí exoti! Casting na show se vyvedl jako nikdy. Kéž by se něco takového povedlo československé produkci ještě párkrát. Protože přesně tohle lidi baví na reality show. A hlavně člověk, který vymýšlí ty neskutečně vtipný komentáře, by měl dostat zlatýho bludišťák, protože je neskutečnej borec! ()

siloalampa

Ja vždy vravím, že človek sa najlepšie zabaví na svojej hlúposti. Ale baviť sa na tuposti iných, to tiež nie je až tak zlé... Nebuďme vždy intelektuálmi, aj to škodí! ()

longercz

Chápu všechny ty, co hodnotí tento pořad jako " odpad! " , protože tak jsem chtěl původně hodnotit i já. Na první pohled to vypadá opravdu ultra úchylně a neuvěřitelně zoufale a popravdě, přesně takové to je. Nekonečný nářez ultra debilních, chorých a absolutně mimo realitu žijících ztracených duší servírujících jednu ubohou hlášku za druhou. Člověk se cítí trapně už jen sledováním samotných " hrdinů " , a proto není lehké si tento výtvor pustit k tělu. Pokud to ale vydržíte a přečkáte úvodní rozpaky, čeká Vás KRÁLOVSKÁ zábava ve formě toho opravdu nejhoršího, co se dá nalézt ve sféře mezilidských vztahů, umocněné krásným slovenským komentářem, který tak nádherně vyzdvihuje, už tak do očí bijící zoufalství a ubohost. ()

bubblebobble

Toto je rality show nad reality show. Toľko vtipných postavičiek a skvelých komentárov nemá ani jedna. Hodnotenia na ostatné sú mi ukradnuté ale "Mama ožeň ma" je niečo na čo nedám dopustiť. Prvú sériu sledujem už asi štvrtý krát a vždy ma to pobaví. ()

FOCKE_WULF

Malého Maťka si oholím.____Jednu ruku si dám do vrecka – a sledujtě.____Hamblivá upratovačka….Ale tie zuby má hore dole, vybiť a spraviť nové.____Som sa s dievčatami smiala v obchode, kol‘kokrát sme spolu žartovali, že vstúpí biely princ na bielom koni do predajni.____Pocahontas z Čadce však nápadníkovi dobýanie pevnosti rozhodně nijak neul’ahčuje.____Tricatpeďročný kulturista sa po obede rozhodol pre prvý vážný dialog. Dievčatá si preto posadil vo svojej dětskej izbe a pokúša sa o úprimnů konverzáciu.____Maťa si eště před pár minutami spokojně v disko tope mlela slížiky. Ani nevie ako a sedí na lavici obžalovaných a stále něchápe Tiborovu krutost.____Tak to ste mi měli říct dřív, jako… Že je teplej? To nevíme, jsem ho ještě nikdy nechytla.____Milujůca matka něchápe, prečo sa o citlivého esbéeskára dievčatá rovno nepobijů a jej spravedlivý hniev naberá na obrátkach.____Pred chvíl‘ou Eva tvrdila, že má energie na rozdávanie, teraz zasa, že ju berie. Praktickému elektrikárovi to nesedí. Roman s Alenkou sú šokovaný, nestáva sa často, aby sa niekto chválil tým, že je energetický upír.____Já milujem upratovať, milujem variť! Milujem kuchyňu! Chlapi vedztě to, že to mám rada!!____Viac ako diskotéky má Tonko rád zabíjačky a mrazenie zabijačkových produktov v obrovských mrazničkách.____Mama si obe ženy vypočuje, ale kedže nevie po slovensky, jej úsudek to neovplyvní. Svoj verdikt, ktorú z Katiek by chcela za nevestu, vysloví po maďarsky.____Jana pevně stojí na straně extrovertnej Alenky a napriek tomu, že před chvílou rozcitlivelú Evu oby dve objímaly, teraz na ňu nakladajú, kol‘ko sa zmestí. ______Zajímavý pohled do života obyčejných Slováků, na jejich nesmělé pokusy o sblížení s opačným pohlavím. ()

snoodles

Geniální komentář a skupina oidipacku, u kterých si clovek nikdy neni jisty, zda své zeny neprivazuji řetězy ve sklepě za asistence svych matek. Bomba. ()

Baron Noktur odpad!

Človek si myslí, že po tom všetkom čo už v TV videl, sa uz klesnúť nedá, no program Mama, ožeň ma! vás presvedčí o opaku. Pri sledovaní som sa cítil strašne trápne, a ani som nemal vlastne prečo. Síce som sa na to pozeral mmm.... ()

pistik

Úžasne idiotské. Ďalší vrchol trápnosti a sprostosti na našich televíznych skvostoch. Velmi sa čudujem že Markíze a JOJ predlžujù licencie, kedže každá domáca tvorba je prehladom zúfalstva a amaterizmu. No táto relácia, to je niečo iné. Obyčajní ludia a často sú omnoho lepší ako celý výkvet z Paneláku a ordinácie dokopy. Naši herci by mali ostať v divadle, kde ich vidí len hŕstka odvážlivcov. Zato pozerať na dačo takéto reálne je skvelé. Nielene to je omnoho vtipnejšie ako všetky komédie dokopy, ale ešte vám to aj zdvihne sebavedomie. Stačí že ktokolvek otvorí ústa a vyjde von skvost. Pri takmer polovičke účinkujúcich mám pocit že majú mkernu mentálnu vadu. vôbec sa nečudujem že nikto z nich nemá partnera, veď kto by s nimi vydržal. Je to tak hrozné, až je to geniálne. Asi ako film Megashark vs giant octopus. ()

cyright

Překvapivě koukatelná reality show. Slováci to prostě umí. Tvůrci neztrácejí čas s něrgešovsky trapnými moderátory, nepotřebují je, netrpí na žádnou vyuzenou romantiku, kterou by nám vnucovali pod nos, dokud z jejího puchu nezblbneme, na nic si nehrají a z účinkujících mají od začátku do konce akorát srandu, kterou vtělují do velmi výstižných a zábavných komentářů. O zbytek se starají sami účinkující, což je až na čestné výjimky skutečná banda exotů, která vám zajistí pravý a nefalšovaný mix pocitů hluboké trapnosti, zaskočeného úžasu, záchvatů bránice a možná i pláče. Pláče ovšem nikoliv z romantického dojáku, jako spíš ze zklamání nad lidským pokolením a jeho neuvěřitelnou blbostí. V tomto ohledu je to skutečně povedená reality show, která plní své poslání. Vykresluje realitu a je to drsná show skutečných příběhů několika lidí, kteří byli natolik nesoudní, že tohle se muselo točit úplně samo. ()