Portal: No Escape

všechny plakáty
Z natáčení  - Danielle Rayne
Krátkometrážní / Akční / Sci-Fi
USA, 2011, 7 min

Protal: No escape, je krátký snímek o multiplayerové části hry Half - Life 2 - Portal. Pojednává o ženě, která se vzbudí v místnosti a nemá vůbec žádné ponětí, jak se tam dostala. Za pomoci zbraně vytvářející portály, které umožňují okamžitý přesun věcí a osob, se dá na útěk. (AllShallFall)

TomikZlesa

neuvěřitelný za jak málo času si oblíbite hlavního hrdinu, je jasný že na tohle téma asi celovečerák nevznikne :-( ale aspon sem si pripoměl jak moc byl Portal skvělej ()

bartias

Neoficiální krátkometrážní adaptace zdánlivě nezfilmovatelné hry dobře využívá její fantastické rekvizity a překvapuje syrově realistickou atmosférou. Jinak je ale průměrnou podívanou, která vznikla hlavně pro efekt "podívejte se, co dovedu." ()

Script

Vzhledem k tomu, že se jedná pro mě o nejpovedenější snímek podle videohry jsem se rozhodl že k tomu napíšu nějaký komentář. Především mě uchvátila na snímku atmosféra. Děj není nijak bůh ví složitý, ale je dost zajímavý. Závěr je povedený i s průběhem. Jediný co mě brání dát tomuto snímku poslední hvězdu je to, že je moc krátký. Mohlo to být klidně na půl hodiny, nebo to mohlo být udělaný na celovečerák a nic by tím nezkazily. ()

T-pack

Fanouškárna - a rozhodně ne marná, zároveň však ani nijak revoluční. Fyzika Portalu by možná vydala na celý snímek, ale jeden kraťoučký útěk z vězení jen škrábe povrch. ()

sskrblik

Skoro nic tam není co by se dalo hodnotit, krom zpracování. Na děj se však vůbec nedostane. Nechává mě chladným, radši zahraju hru. ()

Melios

Som veľkým fanúšikom hry Portal. Má snáď cenu niečo k tomu povedať? 5* a bol by som rád keby všetky amatérske filmy boli dobré ako tento :) ()

wooozie

K možná nejlepší PC sérii všech dob Portal, vznikl zajímavý snímek, který překvapí slušnou profesionalitou a celkově dobrým zpracováním, škoda že tam není aspoň náznak příběhu, to by snímek atakoval 5* ()

JamesSi

Portal: No Escape je trikově dobrý na amatérský film. A to je všechno. Zcela mu chybí to, co na sérii Portal miluji - a to velmi černý humor. Trachtenberg udělal za mě dost dobrou Ulici Cloverfield 10, ale tohle bych za kvalitní adaptaci nepovažoval. Podobné to má snad jen vizuály. ()

SpaceOdyseus

Na to s jak silnou latkou tvurci zachazi, tu nenabizi nic moc extra. Neni tu zadna backstory, coz je ale v poradku, slecna utika z vezeni a portalgun pouzije vsehovsudy trikrat a prijde predvidatelny konec. Udelano to je hezky ale pusobi to tak nejak chude. ()

Meteorista

Moc krátké, aby si to zasloužilo plný počet. Ale v těch 6 minutách a 58 vteřinách se toho stačilo seběhnout celkem dost. Někdy je toto daleko lepší, než kdyby to bylo natáhnuté dalšími 30ti minutami vaty... ()

Uncharted našlo nového režiséra

Uncharted našlo nového režiséra

18.01.2019

Po odchodu Shawna Levyho (Ocelová pěst) se filmová adaptace herního Uncharted znovu ocitla bez režiséra. Snímek, který má vyprávět o mladém Nathanu Drakeovi, jehož ve filmu ztvární Tom Holland … (více)