The 3 Rs

Režie:

Scénář:

Kamera:

David Lynch

Letitým dobrým zvykem rakouského filmového festivalu Viennale je svěřit tvorbu znělky zkušenému režisérovi. V roce 2011 přijal nabídku samotný David Lynch. Krátký snímek měl pak premiéru 21. září 2011 v jednom z tradičních projekčních míst festivalu, vídeňském Gartenbaukino. (J.Connor)

bartias

Typická zběsilost v srdci Davida Lynche tak, jak ji má hozenou ve 21. století. Sežerete mu to nebo ne? Mě na tom baví, že tenhle krátký film je ve skutečnosti znělkou rakouského filmového festivalu, takže netrvá déle než minutu. 7/10 ()

Radiq

Tak tohle bude asi ten surrealismus. Ještě že trval jenom takovou chvilku, protože jinak bych šel s pytlem po silnici. Být to delší, tak to nezvládnu. ()

asirtes

..šak som skoro zomrel....od smiechu :D (ak bude celovečerák v podobnom štýle tak idem do kina jedine s plienkou) ()

H.Gordon

Dávám přednost Lynchovým dlouhým filmům. Krátkometrážní jsou fajn, ale v momentu, kdy to začne být fakt dobré, tak se to v nejlepším utne. Nejraději mám abecedu a a jeho slavnou babičku. Pokud nepočítám filmy, tak i rabbits a dumpland jsou super. Ale tohle krátké video bylo hodně psycho, ale už mi nic neříkalo. Je to takový čistý průměr. U mě prozatím platí, že čím Lynchův delší film, tím lepší! 2,80* ()

Forsberg11

S pánom Lynchom žiadne skúsenosti nemám (zatiaľ), ale po tomto diele vôbec uvažujem, či mu niekedy dám u mňa šancu. Možno to naozaj nejaké skryté posolstvo o všelijakých filozofických otázkach v sebe malo, ale priznám sa, ja som ho tam nevidel. Videl som len to čo som videl a pri tom som sa dosť dobre nasmial... ()

bari68

David Lynch znovu pod narkotikami.Tentoraz to ale nie je ani zábavné.Morbidita (ako už je uňho starým, dobrým zvykom) nechýba, avšak v tých necelých dvoch minútach som akosi ,,tú myšlienku,, nepochopil. ()

Ezekiel1

Mohlo se jednat o zajímavou artovou vsuvku, kdyby ji Lynch v posledních 20 vteřinách doslova nepřibušil do země. Je to zkrátka génius i blázen zároveň...50% ()

Dr.Cilka

Aby som to vedel lepsie ocenit - musel by som to pochopit a tiez by to asi muselo byt dlhsie ako 1 minuta. Chlap mlatiaci kladivom do zeme? = Human race raping the Earth? neviem.. hadam. Takto vie pocitat kamene iba p. Lynch ! :) ()

john.h

Zahrát si takhle s divákem a zapůsobit na jeho emoce v jedné jediné minutě dokáže jen Lynch. Působivý shot, který vyvolává řadu otázek. A rozhodně mezi ně nepatří otázka, kolik má Pete kamenů. ()

.killer.

Nepochopil jsem to a myslim, že Lynch taky ne. Některé záběry jsou ale tak zneklidňující, mrazivý, hororový... sice ne na minutu, ale tak na půl minuty si mě Lynch získal :-) ()

BrianStorker odpad!

Lynche fakt můžu. Jeho filmy mají hloubku, poselství, musíte o nich přemýšlet a střádat různé indicie a střípky zdánlivě nenápadných detailů, abyste vůbec porozuměli obsahu. To je na Lynchovi to nejkrásnější. Tohle ale vůbec nechápu. ()

Pajotka

Popravdě, nevím jestli ta jediná minuta splnila účel nebo ne, každopádně ve mě zanechala opět maximálně nepříjemný pocit.. Nesourodá slátanina obrazů a zvuků nebo mistrovsky promyšlených 60 sekund? kdo ví... kdo vůbec u Lynche může říct, že něco ví... ? ()