Cesta bez návratu (TV film)

• Austrálie

One Way Ticket

Akční / Drama

Austrálie, 1997, 96 min

Karin Altmann

Ellery Ryan

Scénografie:

Paddy Reardon

Komentáře uživatelů k TV filmu (3)

• Caelos

Akční drama, to učitě:-) Spíš je to taková road movie parodie. Sbor čtyř lemplů (no Cizinec byl trochu v klidu) má vybít drogové dealery, což se jim samozřejmě nedaří, protože jsou banda neschopných lemplů. Postupně chcípaj, až chcípnou všichni, vážně zábava. Navíc je to tak debilně natočené... Je to opravdu strašný film. Navíc na to, že to má být vážný film je tam až přespříliš mnoho komediálních prvků. Vrchol herectví je asi prozření toho protivného "amerika je numero uno" bělocha, to je něco nevídaného. A objeví se zde i Madsen a Carradine (Kill Billy), což u nich ani moc nepřekvapuje, odjakživa lezli do sraček.(22.5.2010)

• Rodriguez

Tvrďácký film, který si hraje drsně, ale ve skutečnosti není drsný ani trochu. Spíš se pobavíte, zabrečíte a nakonec zjistíte, že takovouhle koninu, jste už dlouho neviděli! Ano, nechal jsem se zlákat zvučnými jmény, jako jsou Madsen a Carradine, ale to je tak vše. Původní znění s titulky by bylo daleko příjemnější, než ten dabing z kterého by se člověk zblil v koutě! 15%(27.6.2013)

• Martin741

Strasne radobydrsny film, ale je skor ... dementny a zle natoceny. Nechapem, preco reziser fajneho Roag Games natocil tuto planobu : 15 %(21.8.2018)