Kódované vysílání

• Velká Británie The Numbers Station (více)

Bývalý tajný agent Emerson - toho času v nemilosti - dostane za úkol chránit dvacetiletou Katherine, šifrovací operátorku v malé vysílací stanici CIA, která se nalézá v opuštěné oblasti. Emersonova mise je jednoduchá: udržet Katherine v bezpečí. Když bomba nastražená v autě před stanicí naznačí, že na ně kdosi něco chystá, dvojice je nucena použít stanici jako útočiště a Emersonovy bojové dovednosti jako svou jedinou zbraň. Stanou se terčem skupiny neznámých smrtících agresorů a nemají v rukou nic, než nahranou zprávu od předchozího bodyguarda. Emerson a Katherine se dostanou do boje na život a na smrt s velmi odhodlaným nepřítelem. V situaci, kdy je stanice ohrožena, cíl neznámý a únik nemožný, se stává prioritou této dvojice jediné - vyváznout z toho živí. (HBO Europe)

PORTER44

J.Cusack jako agent CIA a zároveň jaký si zabiják který odmítne při posledním úkolu zabít mladé děvče,za trest je převelen na odlehlou kodovací stanici aby dohlížel jak na stanici tak na šifrantku jenže po čase stanici přepadnou a on má stanici udžet než přijede posila.Nebýt těch pár přestřelek jedna na začátku a druhá v té stanici tak jsem to ani nedokoukal ,absolutní nuda.Polovinu filmu jsou uvěznění,on a šifrantka v té stanici a kecají o ničem. ()

aneta105

Jsem přesvědčena, že hloupější a nudnější akční film jsem dlouho neviděla, herecké výkony hrozivé, děj o ničem a beze smyslu a konec, který jsem čekala již od začátku. 10%. ()

Vasina

Tak nějak nevím, kam si tenhle film v hlavě zařadit, jestli do thrillerů, špionážních, milostných nebo detektivek. Scénáristé opravdu neodvedli na tomto kusu dobrou práci, protože z příběhu nic není zřejmé kromě toho, že Emersonovi se už bezdůvodné zabíjení lidí zajídá a že jede po šifrantce, kterou má chránit, tedy vlastně zabít, kdyby se něco podělalo. Něco se podělá, ale šifrantka Katherine nejen že není zabita, ale věc, která se podělala, stačí ještě narovnat. Cusack odvedl dobrou práci, ale na agenta, který zůstane poslední naživu, zkrátka nemá xicht ani postavu. Moc jsem se nebavil a rozhodně to není "must-see-thing". ()

K1K0

Celkom to ujde akčnák ktorý až tak neurazí, agent nasadený na akciu pri ktorej ma ustrážiť rádiovú základnú, trošku som sa v tom zamotal popravde, jedine čo sa mi na filme páčilo je herečka, inak priemerný akčný thriller žiadny trhák ani nič podobne. ()

darius1706

Dvě hvězdy za film, ještě jedna navíc za snahu. Nicméně to moc nedávalo smysl, čekal jsem nějaký zvrat, jak se třeba dostali do toho bunkru, ono to tam asi vysvětlovali, ale to vysvětlení bylo tak zmatený, že jsem ho nepobral, tedy vlastně ani nevím, jestli to bylo to vysvětlení. Akční - no, větší akci máme na střelnici, když to kropíme do papírových terčů, ale na druhou stranu, žádný zázrak jsem nečekal a ani jsem ho nedostal. Nicméně dokoukal a jsem a vyloženě naštvaný jsem nebyl. Relativně slušný průměr, ale nic, co bych chtěl vidět znovu. ()