Kódované vysílání

Ged Clarke

Kostýmy:

Sian Jenkins
  • Mire

Nezmyselný, bezduchý film, pri ktorom človek miestami nevie, o čo kráča a zároveň sa nevie dočkať konca. K tomu nepresvedčivý herecký výkon Cusacka, ktorý sa tu snaží hrať na arogantného tvrďáka, ale vôbec mu to nežeriem. Ostatní na tom nie sú o moc lepšie. "Záporák" smiešny, napätie žiadne, dej o hovne, akcia tiež... Jedna hviezdička akurát tak za snahu a možno ešte za sexy Malin Akerman. Inak tu nie je čo hodnotiť. Sračka.(26.2.2017)

Johna Cusacka nemůžu skoro ani vystát, ale je to pan herec. Vyjmenoval bych tucet jeho filmů, které stali za starou belu a on jim díky svému herectví vdechnul alespoň trochu života. Podobně je to i kódovaného vysílání. Pojďme si rovnou říct, že děj filmu je slabý. Atmosféra není tak napínavá, jak si filmaři přáli. A celé to mohlo dopadnout i trochu jinak a líp (alespoň pro oko diváka). To co dělá film koukatelným je dobře posazená retrospektiva a právě výkon J.Cusacka a M.Akerman. Na průměr to dá. Hodnotím třemi hvězdami.....(19.1.2014)

• zodiak217

Nuda, nuda, ponorkova nuda. Neznášam filmy, ktoré sa odohrávajú v uzavretých interieroch a su založené na pár hercoch. Chabé dialógy, chabé herecké obsadenie, možno dobrý námet ale doslova mizerné spracované. Bieda. Veľké sklamanie. Plagatiky na túto snímku vyzerali lepšie, ale bohužiaľ sa im vôbec nepodarilo zrealizovať a zvizualizocat tento nápad. Takže mozu byť spokojný aj za jednu hviezdy odo mňa, za tu biedu. Nudil som sa. Je to strata času!(21.11.2013)

I když začátek vypadal hodně slibně,tak nakonec průměrnej kousek vod dánskýho režiséra.Cusack hraje celkem v pohodě,překvapivě už druhej film za sebou mě nijak neva.Jenže takovej pěknej rozjezd,ale jak zalezli do toho přepadenýho vysílacího bunkru,film hodně zpomalil,ale hlavně se nějak moc nedělo.50% s odřenejma ušičkama(30.11.2013)

Vždy jsem si přál zaměstnání, při kterém je smrt jediným oprávněným důvodem rozvázání služebního poměru, ale k CIA mě nevzali, protože mám ploché nohy. To Emerson testy prošel, takže si může čmárat čísílka na papír, zabíjet nebezpečné barmany či zmatené svědky a když ho to přestane bavit, tak se může přemístit do šifrovacího hangáru. A já se přiznám, že tam mě to celkem bavilo, dokonce jsem byl i přiměřeně napnut a troufnu si i naznačit, že to zdaleka není takový průšvih, jak naznačuje zdejší hodnocení. Udělování ceny pro brilantní logický scénář se kvůli tomuto snímku patrně zavádět nebude, neboť tu a tam to slyšitelně skřípne, ale pod hranici průměru to padá jen výjimečně.(30.1.2014)

• - Film měl premiéru v roce 2012 na festivalu American Film Market, konaném v Santa Monice v americké Kalifornii. (Terva)

• - Hlavní role, kterou ztvárnil John Cusack, byla původně nabídnuta Ethanu Hawkeovi. (Cheeker)

• - Natáčení probíhalo v Anglii v oblasti Suffolk. (Terva)