Kódované vysílání

Ged Clarke

Kostýmy:

Sian Jenkins
  • Tommassi3

"Ani nevím, že kouříte !!" - "Začal jsem s tím, když jsem skončil s chlastem !!" - "A proč jste přestal pít ??" - "Byl jsem ožrala !!" ;)(19.3.2014)

Tento špionážní (nebo jestli chcete politický atd.) má celkem slušný příběh,tempo je pomalejší,akce jako šafránu,herecké výkony v rámci možností ucházející (jinak film jen se 17 herci) a jinak je to film tak na páteční večer kdy se vám už moc nechce přemýšlet.John Cusack jde z role do role a tohle je spíš jedna z těch lepších v poslední době.Za mě 55 % a tři hvězdy.(1.12.2014)

• Hanys_

Strašně levně působící béčko (pořád jsem měl dojem, že to točili po nocích v nějaké zrušené továrně), které trpí jednak absencí pořádného scénáře a boužel se nemůže opřít ani o nějakou pořádnou akci (Kasper Who?). Cusack ještě sem tam vleze do solidních projektů, ale tohle fakt není ten případ.(12.5.2014)

Docela mě překvapuje tak nízké hodnocení. Neříkám, že je to kdo ví jaký výtvor, ale slušný thriller to je. Není to komplikované, místy tedy trochu primitivní, ale rychle to uteče a je to fajn zábava.(18.11.2013)

• Malarkey

John Cusack a Malin Akerman natočili film, který je vlastně naprosto zbytečnej.(27.11.2013)

• - Hlavní role, kterou ztvárnil John Cusack, byla původně nabídnuta Ethanu Hawkeovi. (Cheeker)

• - Film měl premiéru v roce 2012 na festivalu American Film Market, konaném v Santa Monice v americké Kalifornii. (Terva)

• - Natáčení probíhalo v Anglii v oblasti Suffolk. (Terva)