Reklama

Reklama

Kódované vysílání

  • Velká Británie The Numbers Station (více)
Trailer

VOD (1)

Bývalý tajný agent Emerson - toho času v nemilosti - dostane za úkol chránit dvacetiletou Katherine, šifrovací operátorku v malé vysílací stanici CIA, která se nalézá v opuštěné oblasti. Emersonova mise je jednoduchá: udržet Katherine v bezpečí. Když bomba nastražená v autě před stanicí naznačí, že na ně kdosi něco chystá, dvojice je nucena použít stanici jako útočiště a Emersonovy bojové dovednosti jako svou jedinou zbraň. Stanou se terčem skupiny neznámých smrtících agresorů a nemají v rukou nic, než nahranou zprávu od předchozího bodyguarda. Emerson a Katherine se dostanou do boje na život a na smrt s velmi odhodlaným nepřítelem. V situaci, kdy je stanice ohrožena, cíl neznámý a únik nemožný, se stává prioritou této dvojice jediné - vyváznout z toho živí. (HBO Europe)

(více)

Videa (2)

Trailer

Recenze (86)

TommyDiamond 

všechny recenze uživatele

Johna Cusacka nemůžu skoro ani vystát, ale je to pan herec. Vyjmenoval bych tucet jeho filmů, které stali za starou belu a on jim díky svému herectví vdechnul alespoň trochu života. Podobně je to i kódovaného vysílání. Pojďme si rovnou říct, že děj filmu je slabý. Atmosféra není tak napínavá, jak si filmaři přáli. A celé to mohlo dopadnout i trochu jinak a líp (alespoň pro oko diváka). To co dělá film koukatelným je dobře posazená retrospektiva a právě výkon J.Cusacka a M.Akerman. Na průměr to dá. Hodnotím třemi hvězdami..... ()

Terva 

všechny recenze uživatele

CITÁT - Vysílání těchto kódovacích stanic probíhá 7437 dodnes........... Každodenní rutina, jen z práce do práce. Jednoho dne však dojde k dramatickému zvratu. Začíná boj o život. CITÁT - Odstraňte operátorku....... Skoro komorní drama dvou herců, uvězněných v bunkru. Je to o špionážní politice, pro někoho denní chléb, pro ostatní neznámá věc. Film je částečné zajímavý, protože vám dá šanci nahlédnout do věcí, o kterých nemáte ani ponětí. Dramatizace dobrá, hudba obyčejná a konec není zas tak špatný. CITÁT - Spusť odečítání........... ()

Reklama

DEXTER099 

všechny recenze uživatele

Tento špionážní (nebo jestli chcete politický atd.) má celkem slušný příběh,tempo je pomalejší,akce jako šafránu,herecké výkony v rámci možností ucházející (jinak film jen se 17 herci) a jinak je to film tak na páteční večer kdy se vám už moc nechce přemýšlet.John Cusack jde z role do role a tohle je spíš jedna z těch lepších v poslední době.Za mě 55 % a tři hvězdy. ()

Anduril 

všechny recenze uživatele

Scenár priemerný, s kulisami sa moc nenamakali, herecké výkony na 50% (John ma vôbec nepresvedčil, zato Malin odviedla skvelú prácu), logika sa občas zadrháva... ale budiš. Dej plynie plynulo a rýchlo, akcia celkom slušná, aj myšlienka kontrastu "normálneho" života, priateľstva, lásky a práce ktorá všetko predošlé zakazuje. Žiadna hlúpa scéna. proste celkom slušný film, ale nič extra výnimočné + dá sa popritom robiť aj niečo iné... Pre mladých od 15 rokov v pohode (aj keď usmrcovanie ľudí je dosť brutálne), nená však nič extra na debatu po filme. ()

burton 

všechny recenze uživatele

Navzdory velké snaze tohle pobrat, se mi to nepodařilo. Proč vysílání? A proč to všechno? A vždyť jsou i jiné cesty. No, ale dobře, ONI! si vybrali zrovna tuhle a tak o tom je celej tenhle film. Nebyl pro mě. Dokoukala jsem to a asi si to možná sjedu ještě jednou a pak to pochopím a možná dám i víc hvězd. Zatím fuck s bídou jedna malininkatá. ()

Galerie (16)

Zajímavosti (3)

  • Natáčení probíhalo v Anglii v oblasti Suffolk. (Terva)
  • Film měl premiéru v roce 2012 na festivalu American Film Market, konaném v Santa Monice v americké Kalifornii. (Terva)

Reklama

Reklama