Sisa, René a Oto dostanú zadanie v škole urobiť reportáž o niekom známom, kto sa vytratil z verejného života. Vyberú si Mravca Mravca - kreslenú postavičku, ktorá skončila ako bezdomovec na ulici. Chcú mu splniť jeho sen, dostať sa na ples v Opere, a tak ho prihlásia do relácie s moderátorom Vilim Roztvorilom. Pišta Lakatoš už aj na televíznych obrazovkách! Milovníci animovaných seriálov pre dospelých sa konečne dočkali aj seriálu od slovenských tvorcov. (oficiální text distributora)

oasismanik

Na robenie satiry a parodií mladý Kroner ešte rozhodne nedorástol. / ak nerátam rytmusa, to je parodia sama o sebe/ Jednoznačne najlepšia časť Lokal TV je bezpointové tliapanie Pišta Lakatoša, ale ani to nebude baviť večne. Ako ono je pekné, že mladý Kroner je fanúšikom Tarantina a South Parku a rozhodne je dobré, že nám tu rastie niekto taký, ale zatiaľ na niečo takéto určite nedozrel. ()

milhouse86

Po pozretí prvého dielu som nechápal nízkemu hodnoteniu na ČSFD. Určite v mnohom zaostával za animovanými sitkomami ako sú Simpsonovci, Futurama, Family Guy či South Park, ale celkovo bol tento diel viac vtipný ako trápny. (napr. geniálne sparodovanie Modrého z neba - aký ma handicap?, alebo mafián Krtek či developéri Mat&Pat) Bohužiaľ v tomto diely mladý Kroner asi vyžmýkal všetky svoje nápady a v tých ďalších nám vtipné scénky ponúkal naozaj len sporadicky. Ďalšie 3 diely boli naozaj viac trápne ako vtipné a moje vysoké hodnotenie je len s prihliadnutím k prvému dielu, ktorému by som dal s kľudom aj 4*, ďalším trom max. 2*. ()

sniper18

Po prvom diely celkom spokojnosť. Samozrejme k dokonalosti to má ďaleko, viacero prvkov pôsobí nedotiahnuto, prípadne je zle použitých, hlavne Pišta bol do deja dosť zle vložený, ale inak nápad je to rozhodne výborný, zaujímavé postavy, z tých hlavných vedie jednoznačne Sisa a skvelé zapojenie nielen slovenského šoubiznisu, obzvlášť Vila Rozborila a jeho Modrého z neba, ale aj rozprávkových postavičiek, krtko a jeho mafia nemá chybu, dokonca nechýba ani Maťko a Kubko, Pat a Mat a iné, síce len na minimálnom priestore, ale aj tak sú ich terajšie osudy zaujímavé. Niektoré dialógy zábavné, aj dabing je pri väčšine postáv slušný, jedine metalista z hlavného tria zaostáva. A páči sa mi aj animácia. S predchádzajúcimi scénkami známymi z internetu nemám vôbec žiadne skúsenosti a preto ani neporovnávam, ale potenciál je viditeľne veľký, som zvedavý, čo si tvorcovia ešte pripravia. Ďalšie diely si aspoň pri udržaní tejto úrovne určite nenechám ujsť. ()

BadoXXII odpad!

Krátke Pištove spoty na internete mali svoje kúzlo, trefnosť, veľkú vtipnosť a punc tunajšej KULTovosti. Celovečerný seriál však všetko spomenuté zabil. Absolutne zbytočné postavy nevtipných, strnulých a zle nadabovaných faganov, veľmi málo Pištu Lakatoša, zlý a maximálne nevtipný scenár bez nadhľadu a inteligencie. So západnou animovanou podobne zameranou produkciou (South Park, Family Guy a pod.) sa to nemôže vôbec porovnávať, oproti tomu je to jasný odpad. Do budúcna viac Lakatoša, menej nevtipných detí, strnulosti, pridať na rýchlosti a pravdaže lepší a vtipnejší scenár. (nechce sa mi však veriť, že sa to zlepší).................................................EDIT: Mením hodnotenie po 4. časti na ODPAD. Jednoducho je to veľmi zlé. Ta co vam budem vyprávať. (MAXIMÁLNE nepodarené 3 deti !!!) ()

Shredo odpad!

cele zle.. každý o tom kecá jak je to super, ale ja sa nenechám ovplyvniť a mám na to svoj názor a to že je to totálna sračka, nič horšieho som snáď nevidel, to si radšej už pozrem ten panelák jak toto.. a to je už čo povedať, Pišta Lakatoš to celé nezachráni.. vy ostatní ludia otvorte oci a este dodavam na posledny dych co to vyrastie z nasich deti ked ich krmime samymi nadavkami, ja im budem radsej pustat 50 rokov stareho Toma a Jerryho ()

• Po pár častiach odvysielaných na TV Joj sa seriál presunul na internet, kde mal popularitu najmä u mladých ľudí. Okrem seriálových častí sa na stránke nachádza aj Lokál kanál, kde je plno minivideí, najmä s Pištom Lakatošom, Rytmausom a Reném. (RomanBond007)
  • Spevák Tomi Popovič podal na tvorcov seriálu žalobu, z dôvodu dehonestácie jeho osoby. Fiktívna postava Tomi Kokotovič je mu totiž údajne až nebezpečne podobná. Jakub Kroner sa nedal a kontroval parodickým fiktívnym spravodajstvom, ktoré uvádza práve jeden z hlavných hrdinov, René. (BlackTom)