Sisa, René a Oto dostanú zadanie v škole urobiť reportáž o niekom známom, kto sa vytratil z verejného života. Vyberú si Mravca Mravca - kreslenú postavičku, ktorá skončila ako bezdomovec na ulici. Chcú mu splniť jeho sen, dostať sa na ples v Opere, a tak ho prihlásia do relácie s moderátorom Vilim Roztvorilom. Pišta Lakatoš už aj na televíznych obrazovkách! Milovníci animovaných seriálov pre dospelých sa konečne dočkali aj seriálu od slovenských tvorcov. (oficiální text distributora)

B.e.r.n.y

Mé hodnocení je uděleno s velkou nadsázkou. Tohle totiž u mě nemá místo mezi počiny, které bych si pustil doma po náročném dni ani kdykoliv jindy. Tohle je přesně ten typ počinu, který je jako stvořený k pivku, pizze a dobré společnosti přátel. V téhle kombinaci se nám seriál už několikrát bezchybně osvědčil a v tomto směru ho také hodnotím. ()

collector

Nepomôžem si ale toto parodovanie "slovenských celebrít"(aj keď ani nepotrebujú byť parodované) mi príde neskutočne vtipné. ()

Hormy

5* za Pištu Lakatoša :D:D:D Stačil mi jeho 2-minútový monológ :D "Nemáš mi požičať kľúče od auta?" :D ()

Crosby

No nezačali ste moc dobre... Ťažko odhadnúť, kde sa s týmto dostanete o nejakú chvíľu... ja si však osobne myslím, že takéto čosi bude letieť maximálne tak vo vchodových sídliskách, a na školských prestávkach, a možno aj neprestávkach... každopádne, potlačiť to do výšin Kritiky spoločnosti, ktorá má v prvom rade triezvy um, som si nie až tak celkom istý, či sa budú tváriť, akoby zjedli vianočného kapra so šalátom nadbudúcej dimenzie... nuž, veľký potenciál spraviť slovenský South Park teda u mňa moc nevyšiel.... Ťahúňom tohto tu bude azda Pišta, pretože iba hlavne zaňho si dovolím vydať dvojhviezdičkovú šaržu.... Veľká škoda toho ľudského diletantizmu.. skutočne veľká, pretože potenciál to hádam malo ()

megaslash

Kubko sa snažil a snažil,ale Stana,Kylea,Erica a Kennyho sa ani z zdaleka nepodarilo napodobniť.Nudné ,neoriginálne a znova nudné málo nápadité a znova nudné. ()

macejo

je to skvelé Marian čekovský ako Pišta jednoznačne najlepší teším sa na dalšie diely je to úplna bomba... Krteček a spol a Pišta klobuk dole JOJKA BEST! ()

WinoEscPlan

Velmi lacna kopia south parku ,....pišta a rozboril sa dali ..za to tie dve hviezdicky... hlavne trio je neznesitelne hlavne ten teply madar (nic proti teplym a madarom:D) ...ten prizvuk je na nevydrzanie ...preco si myslia ze to je stale vtipne uz v uragane to nebolo vtipne po druhom -tretom razy:D, teply metalista bez R ....prosim vas...moja babka by vymyslela vtipnejsie postavy:D + snaha o parodovanie soubiznisu teda markizy .... uvidime davam tomu sancu ze par hlasok sa tam vzdy najde.ale bojim sa ze ..to sklzne este k horsiemu:D Chrobak čorkar zabil:D ()

floppy4

Perfektne! Od cias slavnych SOS tu chyba dobra satira, zatial iba 2 diely, ale parada, dufam, ze sa serial udrzi. Taky slovensky South Park je tu treba, kedze je dost z coho si robit srandu :-) ()

Noha88 odpad!

WTF? Animovaný seriál pre dospelých? Tomuto humoru by pochopili aj 10 ročné deti a ani im by to nebolo vtipné. Toto je najväčší animovaný bullshit aký som kedy videl. Navyše to je ešte aj príšerne nadabované. Celý seriál dabujú asi 4 osoby. A verím že keby tam nebol ten Pišta tak to nesleduje asi nikto. Radšej odporúčam Teletubbies ako toto. Aj to je asi vtipnejšie ()

nyannyan

Keby sa seriál točil len okolo postavy Pištu Lakatoša tak je to o inom... žiaľ hlavné postavy sú tu vykreslené strašne buransky aj vďaka tomu sa pri tomto seriáli smejem asi len v momentoch keď tam dajú nejakú scénu s Pištom. Škoda toľkej reklamy okolo, až za to to veru nestojí. ()

Ka.Stan

Asi jsem "jednoduchý" divák, ale seriál jako takový se mi líbí, nebál bych se jej dokonce přirovnat k českému Pytlíkovu ()

MonitoRewiew

Nesouhlasím, že je to vykrádačka South parku nebo čeho ještě.. To není žádná pravda! Karikatura Rytmuse je velmi povedená a trefná. Postavy v seriálu jsou opravdu debilní a odpovídají úrovni debility průměrného slováka nebo čecha.. Já jsem se bavil. Někoho se to však mohlo dotknout, soudě podle nespravedlivých komentářu odborníků na sledování bez placení a kritizování. Chce se mi říct: Jděte do ... ()

los_kretenos odpad!

fúha tak toto je vážne prúser, ale ináč to ani skončiť nemohlo... alebo keď sa banda netalentovaných, nekomických a dávno odpísaných ľudí pustí do tvorby animovaného seriálu typu South park. Humor je v tomto prípade strašne trápny a gagy, ktoré to držia stoja na Pištovi Lakatošovi, ale to je sakra málo. Toto žiadny normálny človek do telky nemôže pustiť, ale stalo sa a včera v neskorých večerných hodinách pokračoval Lokal TV s novými epizódami jedna sa týkala paródie na farmu/paradise a ta druha bola o bryndzi - priznám sa vypol som to po piatich minútach. Mám rád vulgárny a záchodový humor, ale toto je trapas miesto takejto zlátaniny mohli nakúpiť nové diely southparku - myslím, že kúpiť niečo čo už beží dlho je lacnejšie ako výroba, ktorá v tomto prípade určite nebola lacná, ale programový riaditeľ TV joj si to asi nemyslí... Ale aby som nebol len kritický seriál príde sem tam aj s dobrým vtipkom, pri ktorom som sa aspoň pousmial, no takých momentov som pri stopáži 20 minút narátal možno dva... prst dole ()

michael.film

Za pokus o najväčšiu blbosť. Síce som sa smial, ale nemyslím si že na správnich veciach a v správnom slova zmysle. Skôr som aj tak grcal, takže som moc nepočul. ()

eddy666 odpad!

Stále keď to zdieľajú nejaký kamaráti na sociálnych sieťach, tak ma zábavný názov alebo obrázok vo videu prinúti si to pozrieť. Po každom pozretí len ľutujem lebo celé je to úplná kravina, nevidím na tom nič vtipného (česť výnimkám) ()