poster

Monster High (TV seriál)

 • USA

  Monster High

 • Slovensko

  Škola duchov

Animovaný / Rodinný

USA, 2010, 76x2 min

 • hellstruck
  *****

  Jako někdo, kdo má dost peroxidových bárbín (mluvím o pohádkách :) ) jsem si Monster High dokázala (i ve svých dvaceti) zamilovat. Tyhle goticky/punkově laděné příšerky jsou prostě neuvěřitelně zábavné a originální. Takové škole bych snad dala přednost i před Bradavicemi. Co na to říct, za mého dětství prostě tak úžasné pohádky (a panenky..) nebyly, tak si to momentálně vynahrazuju. A navíc by podle mě mohli vytvořit další monster postavičku :D :)(22.9.2013)

 • NinadeL
  ****

  27/76 Online seriál k frenčíze Monster High. K Halloweenům v prvních dvou letech byly vypuštěny také speciály New Ghoul at School (2010) a Fright On! (2011), dokument Monster High™ & Kind Campaign: The Shockumentary a celé to vesele pokračuje. Aneb panenky, knížky, reklamy v televizi a voilá, diváctvo před desátým rokem se může pominout blahem. Pro pokročilé znalce klasických monster je to zábava i v poněkud pozdním věku, neb hlavními hrdiny jsou Frankie Stein (dcera Frankensteinových monster), Draculaura (dcera hraběte Draculy), Clawdeen Wolf (dcera vlkodlaka), Lagoona Blue (dcera žabího muže), Ghoulia Yelps (dcera zombie), Cleo de Nile (dcera mumie) a Deuce Gorgon (syn medúzy).(22.11.2011)

 • Carol Pifková
  ****

  Hodnotím zatiaľ po prvej sérii týchto webepizód. Z druhej série mám zhliadnutých zatiaľ 6 epizód a druhá séria sa mi zdá byť lepšia. Od Monster high určite netreba veľa čakať, pretože pre cca 11 ročné ročné deti, pre ktoré je seriál určený nemajú vysoké nároky, hlavne, že postavy vyzerajú skvelo. A je samozrejmé, že i ja som sa nechala skôr ovplyvniť vzhľadom niektorých postáv ako dejom epizód. Ale občas som sa i uchechtla, hlavne pri fotke Draculaury z ročenky. Rozhodne zaujímavý seriál no nie každý dospelák ho vie tak dobre stráviť. A určite odporúčam originálne znenie. Stojí za to. No a už sa neviem dočkať kedy sa objaví Skelita a Venus McFlytrap.... Palubný denník... dostala som sa na tretiu sériu (konečne, bola dlhá pauza totižto) a uvažujem o zmene hodnotenia k lepšiemu. Uvidím, keď dopozerám.(25.9.2013)

 • kingik
  ***

  Strašidelná střední škola sdružuje výkvět goticky vyhlížejících holčin, které mají něco do sebe. V krátkých epizodách je prostor pro legraci, zamyšlení a řešení všeho možného i nemožného. Klady: vtipně a pěkně zvládnutá animace postaviček, rychlé zaujetí originálními postavami, spád pro jednotlivé situace, nejkratší možná stopáž. Zápory: s množstvím epizod se jednotvárné prostředí postupně okouká, není zcela jasné pro jakou cílovou skupinu je seriál určen, dominance a větší propracovanost ženských postav oproti ostatním. Mé hodnocení: 60%(8.2.2013)

 • KajusaK
  **

  Animace stojí snad jako jediná za pozornost.(7.4.2013)

 • - Ústřední píseň „Monster High“ nazpívala v české i polské verzi Ewa Farna. (funhouse)