Hra o láske (divadelní záznam)

Komedie

Slovensko, 2011, 116 min

Komentáře uživatelů k divadelní záznamu (7)

Nemal som v úmysle hodnotiť ani komentovať záznamy divadelných predstavení. Radošinci sú však mojou srdcovou záležitosťou, ktorá rozpúšťa aj tie najlepšie úmysly. Nedostal som sa na predstavenie v divadle, takže som s vďakou prijal na Vianoce ponúknutý záznam z predstavenia. Hra o láske patrí k lepšej polovici produkcie radošincov. Má všetky atribúty predchádzajúcich úspešných hier. Nemôžem povedať, že pre mňa noví herci dobre zapadli medzi ostatných, keď "ostatným" je už iba Stano Štepka. Štyri hviezdičky sú iba štyrmi najmä preto, že hudby je akosi priveľa a už to nie je Melkovičova hudba.(23.1.2012)

Tak toto bolo fakt super, niekedy fakt dokonalá tragikomédia. Hodnotenie: 90%(31.3.2013)

Toto prevzaté predstavenie bola výborná zábava. Strašne sa mi páčil výkon Csongora Kassaia. Dávam 85%.(2.1.2012)

Správa o tom, bez čoho sa dá byť, ale bez čoho sa nedá žiť. –––– Veľmi pekná cesta v čase dozadu po stopách niekoľkých lások. Lások párov ľudí nedokonalých s chybami na tele aj na duši, tak ako sme nedokonalí my všetci, a práve preto je radošínske divadlo blízke bežným ľuďom. –––– Taký je život. S tým sa musí žiť.(15.7.2019)

Klasický radošinci pri ktorých sa človek z chuti zasmeje.(27.12.2011)

RND je je jednoducho fenomén!(27.12.2011)

• Drslw

Akoby nasadili dnešnú ABBU do dnešnej Eurovízie. Sorry Štepka...(13.7.2019)