Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Rodina odvedle v magazínu o životě národnostních menšin a cizinců u nás a Čechů v zahraničí. Pořadem provází Marta Růžičková. (oficiální text distributora)

Recenze (19)

Attta 

všechny recenze uživatele

Ačkoli je tento pořad dobře udělaný, tak je to téma, které zase tak moc diváků nebere. Přesto všechno je to občas zajimavé a pokud mě to chytne rád se na to dodívám do konce. ()

Myshkin 

všechny recenze uživatele

Pořad není ani zdaleka jen o Romech, jak se tu někteří snaží naznačit. Některé komentáře a hodnocení tady bohužel jasně ukazují na xenofobii a předpojatost svých autorů... Tenhle pořad p ř e d e v š í m ukazuje životní dráhy lidí, kteří mají za sebou spoustu zajímavých životních zkušeností a právě proto, že se zpravidla jedná o lidi, jejichž identita v sobě zahrnuje vícero kulturních příslušností, jsou jejich příběhy velmi inspirativní a přínosné. Škoda, že to většina komentujících uživatelů ve své zabedněnosti nechápe. ()

Reklama

Arsenal83 

všechny recenze uživatele

Seriál o prisťahovalcoch v Čechách, vysťahovalcoch z Čiech a Indočechoch. Väčšinou ladený dosť nudne, ale predsa sa len natočilo podľa ČT 705 dielov: https://www.ceskatelevize.cz/porady/1131721572-babylon/ ()

Galerie (14)

Reklama

Reklama