Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Rodina odvedle v magazínu o životě národnostních menšin a cizinců u nás a Čechů v zahraničí. Pořadem provází Marta Růžičková. (oficiální text distributora)

Recenze (18)

Arsenal83 

všechny recenze uživatele

Seriál o prisťahovalcoch v Čechách, vysťahovalcoch z Čiech a Indočechoch. Väčšinou ladený dosť nudne, ale predsa sa len natočilo podľa ČT 705 dielov: https://www.ceskatelevize.cz/porady/1131721572-babylon/ ()

Attta 

všechny recenze uživatele

Ačkoli je tento pořad dobře udělaný, tak je to téma, které zase tak moc diváků nebere. Přesto všechno je to občas zajimavé a pokud mě to chytne rád se na to dodívám do konce. ()

Myshkin 

všechny recenze uživatele

Pořad není ani zdaleka jen o Romech, jak se tu někteří snaží naznačit. Některé komentáře a hodnocení tady bohužel jasně ukazují na xenofobii a předpojatost svých autorů... Tenhle pořad p ř e d e v š í m ukazuje životní dráhy lidí, kteří mají za sebou spoustu zajímavých životních zkušeností a právě proto, že se zpravidla jedná o lidi, jejichž identita v sobě zahrnuje vícero kulturních příslušností, jsou jejich příběhy velmi inspirativní a přínosné. Škoda, že to většina komentujících uživatelů ve své zabedněnosti nechápe. ()

Galerie (14)

Reklama

Reklama