Babylon (TV pořad)

Publicistický

Česko, 2000, 26 min

Jiří Bura
  • mr.filo

http://www.ceskatelevize.cz/porady/1131721572-babylon/video také jsem se tam v jednom díle mihnul :)(21.4.2012)

Cely lidsky rod je jedna velka rodina.(23.3.2015)

Pořad není ani zdaleka jen o Romech, jak se tu někteří snaží naznačit. Některé komentáře a hodnocení tady bohužel jasně ukazují na xenofobii a předpojatost svých autorů... Tenhle pořad p ř e d e v š í m ukazuje životní dráhy lidí, kteří mají za sebou spoustu zajímavých životních zkušeností a právě proto, že se zpravidla jedná o lidi, jejichž identita v sobě zahrnuje vícero kulturních příslušností, jsou jejich příběhy velmi inspirativní a přínosné. Škoda, že to většina komentujících uživatelů ve své zabedněnosti nechápe.(15.9.2013)

Chápu určitou prospěšnost tohot pořadu a i koncept má dle mého dobrý. Dlouhodobě jej ale sledovat asi nedokáži.(9.8.2013)

Ačkoli je tento pořad dobře udělaný, tak je to téma, které zase tak moc diváků nebere. Přesto všechno je to občas zajimavé a pokud mě to chytne rád se na to dodívám do konce.(21.11.2012)