Geissenovi: Těžký život milionářů

(pořad)
  • Německo Die Geissens - Eine schrecklich glamouröse Familie! (více)
Reality-TV
Německo, 2011, 55 min

Reality show o bohaté rodině Geissenových, která divákům ukáže, jak "těžký" je život bohatých. Multimilionář Rober Geiss, zakladatel médní značky Uncle Sam, žije se svojí rodinou - manželkou Carmen a dcerami Davinou Shakirou a Shaniou Tyrou - ve skutečném přepychu. Vlastní mnohé nemovitosti, mimo jiné domy v Saint Tropez, Kitzbühelu, Monaku, luxusní jachtu, velký automobilový park, ve kterém nechybý Bentley, Hummer či Rolls Royce. Už jen z tohoto výčtu je zřejmé, že Robert Geiss si vybírá jen luxusní věci. Vede však skutečně takový záviděníhodný život v přepychu, o jakém se obyčejným smrtelníkům může jen zdát? (TV Barrandov)

d-fens

so závisťou problémy nemám, a preto to vnímam v prvom rade ako úžasne ztreštený cestopis a zároveň veľký vystretý prostredník do ksichtu všetkým závistlivým mravokárcom, ktorí majú plnú hubu morálky, antikonzumu, hlbokých hodnôt, ľudskosti, solidarity... Ak by tých 27% tu na csfd malo naozaj odrážať negatívny vzťah ľudí ku konzumnému, pôžitkárskemu, pohodlnému spôsobu života, a nie iba obyčajnú závisť, musel by náš svet (alebo aspoň to Česko-Slovensko) vyzerať úplne inakšie ()

peiton

Na jednej strane povedzme si,načo je dobrý takýto druh relácie,ale zase na strane druhej si rada pozriem aké vedú životy bohatí ľudia a čo sa im na tom páči.On - pán Robert zakladateľ a majiteľ prestížnej modnej značky,ona - pani Carmen bývalá miss fitnes,ktorá bola na správnom čase na správnom mieste.Teraz už len plastika sem,plastika tam..Robert je ťažký pohodák,javí sa mi ako obyčajný človek,ktorý si rád a hlavne sústavne uťahuje zo svojej ženušky.Ked klapka beží sa mi ich vzťah javí ako celkom,ideálny,seriozny,priateľský.Vraví sa,že peniaze kazia charakter,takže za kamerami to môze byť na oplátku aj riadna divočina. ()

Martin741 odpad!

Zivot bohatej rodiny Geissenovcov ma zaujima asi tak, ako proces rozkladu hnoja za druzstvom ...... aj ked niekedy sa mi zda sledovanie procesu rozkladu toho hnoja podstatne zaujimavejsi ..... 0 % ()

SeanLSD

Ha-ha-ha ! Ja naozaj nemôžem…nad tým, aký zmysel pre výsmešný humor prejavujú televízne stanice. Chcel by som vidieť toho génia, ktorému napadlo púšťať hlúpych, rozmaznaných a odporne zazobaných idiotov čo nevedia čo s peniazmi pracujúcemu ľudu počas „krízy“ kedy si musia „uťahovať opasky". No, nebudem rozvíjať dôchodcovské rečičky ani teórie o tom, že pretrhnutá hrádza televízneho odpadu sa už asi nedá zastaviť. Je to hnus, ale musím uznať, že tatko Geissen, zrejme jediný z rodiny, ktorý aj niečo skutočne robí, je celkom zábavný chlapík a robí tak z tejto "reality-show" jedinú svojho druhu, ktorú okamžite neprepínam. ()

Susinnon

Náhodou :) Nechápem to nízke hodnotenie :) Neviem, prečo sa tu mnohí pohoršujú nad tým, že sa niekto ide vystatovať svojím bohatstvom... a pritom si každý týždeň pustia Modré z neba, kde sa my úžasní Slováci radšej vystatujeme svojim trápením... ach jaj... radšej negatívne emócie, ako pozitívne, však? Títo ľudia na svojom bohatstve pracovali, nedostali ho len tak "do vienka"... a prečo by som sa nepozrela na to, ako ľudia s peniazmi vedia, ako si užívať, keď my to nedokážeme, aj keby sme mali dvakrát toľko? ()

danco123 odpad!

Hnus! Na niečo takéto sa ani nedá pozerať. Príde mi to ako provokovanie ľudí, pretože pozerať sa hodinu na niekoho, kto rozhadzuje peniaze, ktoré vlastne získava zato že sledujem jeho reláciu a nikdy poriadne ani nepracoval, mi príde ako vysmievanie sa ľudom, ktorý tu musia pracovať za almužnu. Absolútny odpad! ()

Danny F. odpad!

Tak nevím jestli jsou všichni němci tak rozežraní, nebo to dělají ty peníze. Chování Roberta je na úrovni malého dítěte. Drzý, sprostý a vždy musí být po jeho. No a manželka taky není na tom lépe. Jsou to rozežraní pracháči. ()

m.a.t.o.

„Ten obraz je rozmazaný Rooobert.“ – „To je 3D televízor, Camren. Musíš si dať okuliare“ – „Stále je rozmazaný." – „Bože Carmen, 3D okuliare, nie slnečné!“ Nezvyknem dávať takýmto "reality show" vyššie hodnotenia než jednohviezdičkové, ale treba uznať, že Geissenovci sú naozaj zábavní. A Rooobert má lepšiu kadenciu hlášok ako Eddie Murphy v Policajtovi z Beverly Hills. ()

Autogram odpad!

Mojsejovci tu boli skôr s rovnakým štýlom hlúpej nafúkanosti. Tak je možné, že tieto atrapy sa inšpirovali od nich, alebo je to nejaký svetový trend v jednoduchej zábave obyvateľstva. ()

tommy187 odpad!

Ako sa má človek dívať na to, ako rozhadzuje nejaká rodina peniaze? Alebo na to, aké príšerné brbty robí Carmen? Či ako rozmaznávajú deti? Ale čo sa stane keď príde kríza, aj potom budú tak rozhadzovať? Program bez pointy, kto ho sleduje je na úrovni tých, ktorí v ňom účinkujú. No aby to nebol odpad odpadov našiel som si jedno pozitívum :). Je to celkom zábava pozerať sa na to, ako muž tvrdo maká a ako sa na neho žena pozerá. To je naozaj komické. Áno, máte pravdu! Takto sme dopadli. ()

Jello Biafra odpad!

Ako tak pozerávám ukážky jednotlivých reality show, tak mi na rozum prichádza len jediné: táto primitívna zábava dnes skrátka frčí. Podľa môjho názoru Martinka z Turca, či Bučkovci majú s Geissenovcami jedno spoločné - inteligenciu. Aj napriek tomu že sa jedná o rodinku multimilionárov tak ich IQ sa pohybuje na prahu chudoby. Stačí len vidieť ako si Carmen pri sledovaní TV nasadí slnečné okuliare aby lepšie videla, alebo ako si Robert ide kúpiť nové auto len preto, že svoje doterajšie má špinavé a nechce ho umyť. Mne osobne sa z tejto rodinky robí zle. Ich vystupovanie a celková povýšeneckosť sa nedajú sledovať. Korunkou je scénka v ktorej si vodca tejto tlupy Robert robí srandu z opačne oriantovaného Japonca a častuje ho slovami ako "buzerantská zdochlina". Skrátka čistý kromaňonec v bohatom háve. Táto reality show je len dôkazom že aj ked je človek bohatý a úspešný, ešte to nezaručuje že bude aj inteligentný. ()

bari68 odpad!

Ani neviem vlastne čo napísať... Nič ma nenapadá a príliš ma to ani neznervózňuje. V TV som si už zvykol na podobné sračky. ()

borec999

Roooooobert!!! Tak za prvé opovrhujem 99% realty shows a považujem ich za symbol úpadku a hlúpnutia spoločnosti. Ale vždy sa nájde výnimka potvrdzujúca pravidlo a tou sú u mňa práve Geissenovci. Jednoduchosť Carmen (ktorá nechápe ako môže mať svet milióny rokov, keď máme len rok 2012),  drsné vtípky jej manžela Roberta, ktorý si nikdy nenechá ujsť príležitosť svoju ženušku podpichnúť alebo zosmiešniť a vydarený slovenský dabing (Hudákov ironický komentár pobaví, no hlavným ťahákom je Jožko Vajda ako hlas Roberta) z toho robia dielo pri ktorom na pár minút vždy dokonale vypnem a bavím sa. Okrem vtipnosti sú Geissenovci tak trochu aj cestopis (keďže neustále niekde dovolenkujú a oddychujú), čo je u mňa ďalšie plus. Samozrejme, že časom sa niektoré zápletky ako neustála potreba Carmen ísť kaderníkovi alebo nakupovať topánky opakujú, no seriál nikdy nespadne do stereotypu a vždy sa nájde niečo čo ho príjemne osvieži (napr. svojský dedko Reinhold alebo snaha Carmen naštartovať spevácku kariéru). Subjektívnych a absolútne neobjektívnych 5* a jedno z mojich vôbec najväčších guilty pleasure. PS: JET SET (Oh-oh-oh-oh-oh-oh-oh) JET SET! 90% ()