Thomas ‘Redd’ Reddman (Nicholas Hope), manažér a zároveň usvedčený masový vrah, je zavretý v psychiatrickej liečebni, kde im slúži ako pokusný králik pre rôzne nepríjemné „vedecké“ výskumy. Odsúdili ho napriek tomu, že svoju vinu nikdy nedoznal. Podarí sa mu však ujsť a následne uniesť a uväzniť šesticu ľudí, na základe svedectva ktorých bol kedysi odsúdený. Jeho dobre premyslený plán pomsty sa práve dostáva do finálnej fáze realizácie... (beso74)

masino

Rad by som dal tri hviezdicky, ale za logicke chyby musim jednu zobrat. A na hlavnu hrdinku je vazne pekny pohlad :) ()

Amynka

Po přečtení zdejších komentářů jsem si šla tenhle film pustit s tím,že se jedná o průměrnej film,kterej mě ničím moc nepřekvapí...ale taky už bych se mohla naučit,že nemůžu dát pokaždý na zdejší hodnocení,protože kolikrát mě zde vychvalovanej film moc nenadchne a zase naopak..a to je tenhle případ!Nejen že narozdíl od nedávno shlédnutého Among Friends mi mučení nepřišlo vůbec k smíchu, ba naopak strhávání nehtu bylo brutááální(snesu hodně,ale jak příjde na trhání nehtů omdlívám:-D)a vydloubnutí očí bylo taky super provedený a bylo vše krásně vidět a utrpení vězněných a takhle nehezky mučených lidí bylo podle mě super zahraný...no ale to by na plný počet nestačilo..fakt se mi líbilo SPOILER ,že nešlo jen o hru psychopata věznitele s unesenými,ale že všechno bylo nakonec úplně jinak... a hlavně kdy se ve filmu stane, že z hlavního záporáka psychouše se na konci stane zachránce?Jo a když hlavní hrdinka jako zbraň použila useknutou nohu?To bylo fakt ftipnýýý:-)A třešničkou na dortu byl úplný závěr filmu-teda spíš hlavičkou:-) ()

XXXXXXXX

Překvapivě originální počin, zanechávající diváka po většinu času v nejistotě. Nabízí se otázka: Je Redman opravdu tím, čím podle úředních autorit je? A dokáže mu ústavní léčba opravdu pomoct, nebo jen vytvoří další monstrum? Pocit svěžesti se ale místy vytrácí, proto "pouze" 4*. ()

Rodriguess

Velmi mi to vo vsetkych smeroch pripamínalo seriu SAW. Ale to na tom nebolo az take zle. Zaciatok ma mierne odradil, chlap so sekerou vo vytahu alebo casom sa dej pekne vykrystalizoval. ()

Richie4422

Regionálny manažér po úteku z psychiatrickej liečebne nadobudol pocit potreby očistiť svoje meno od údajných vrážd a ako lepšie to urobiť, než zajatím zodpovedných do kancelárie. Ak sa chce niekto dostať von a vyhnú sa "peknému slovu" šéfa, musí makať bezchybne. Nicholas Hope ako Reddman nemá chybu a niekedy naozaj neviete, či je blázon, šialenec, seriózny šéf, mäsový vrah alebo nepochopený bielokošielkár. Reddman má však cieľ jasný a je príjemne nepríjemné sledovať cestu k zisteniu pravdy. Škoda scény s nohou a záveru, absolútne zbytočné a nepatriace do filmu. Aj napriek tomu však dávam štyri hviezdy, lebo som sa kráľovsky bavil. ()

Googooplexer

Neľudské zdroje, hehe. Začalo dobre, prebiehalo primerane a skončilo hepyendom. Čo viac chcieť? Takého prísneho a spravodlivého šéfa si praje určite každý. Teda prinajmenšom toho spravodlivého. Je to asi jediný šéf na svete, ktorý bol nasraný právom. Tie zárezy na čele - vynikajúca vec. Vo filme sa vynímajú oveľa viac, ako v reálnom svete zárezy v psychike. ()

vrch07256732

Ale ano - Austrálčania vedia natočiť celkom kvalitné horrorové snímky, tu zabŕdli aj do thrilleru a je z toho celkom pekná podívaná. Vcelku neokukaný námet a prostredie, 6 tica týpkov čo dostali týpka väzniteľa kedysi za mreže teraz musí dokázať jeho nevinu, inak .... čo nasleduje inak si treba pozrieť priamo vo filme. Pár pekných krvavých scénok to vydalo, má to aj určitú gradáciu a napätie na jedno pozretie fajn - keď už viete ako to dopadne neni potrebné sa k filmu vracať - ostatne ako u všetkých thrillerov podobného typu. ()

Fibonacci

gud ajdia, aj krv, aj zvrat, aj zvratky aj všetkoo, ale nevyhlo sa to v pár momentoch aj Céčkovým reakciam hercov, a preto musim prisne ist pod priemer. ale určite to nebol strateny čas. fakt dobry pokus✌️ten redd ako hovädo hnusna jedna osoba 🥺 ()