La Luna

Enrico Casarosa

Tony Fucile

Kevin Reher

Steve Bloom

Pixar vie zaujať aj čo sa týka krátkometrážnych shotov, opäť ide o roztomilú vec s príjemným Talianskym podmazom. /videl v kine: 80%/ _Poznámka: Krátkometrážny film La Luna je uvádzaný v kinách pre rozprávkou Neskrotná.(15.9.2012)

La Luna má všechny prvky klasického Pixaráckého kraťasu: nápad, stylizaci, vtip, krásnou animaci, jednoduchý způsob přenesení hlavní myšlenky divákovi. Možná proto se tentokrát zdržím plného hodnocení, protože už to chce sakra něco extra, aby mě snímeček výrazně překvapil. A může si za to Pixar sám! :D(19.8.2012)

Pěkná pohádka o tom, co by mohlo být, kdyby... se lidé museli věnovat i takovémuto "řemeslu". Vizuálně i atmosférou velice podmanivé, našim malým holčičkám se to po této stránce moc líbilo. Jinak buďme rádi, že to řešit nemusíme a že je o tyto věci dobře postaráno i bez lidského přičinění (nemusíme se tedy dohadovat, jestli budou lepší hrábě či koště :-))...(10.1.2013)

Tenhle kraťas jsem viděl náhodou, protože byl promítanej před Rebelkou. Ze začátku jsem se mylně domníval, že jde o předlouhou znělku nějakýho filmovýho studia. Kvalita animace nebyla uplně nejlepší a pointa byla sice dobrá, ale na zadek mě neposadila. Existujou i mnohem lepší kraťasy a La Luna je "jen" příjemnej průměr.(6.9.2012)

Zajímavá myšlenka, dobré provedení. Od Pixaru máme tendenci čekat VŠECHNO... Někdy nás ale film na zadek neposadí a přesto je o třídu lepší než většina animáků. La Luna je toho příkladem. Jeden z horších pixarovských počinů, přesto z rodiny dobrých animáčků. Škoda jen, že byla pointa tak předvídatelná. 70%(2.6.2013)

• - Krátký animovaný film byl v kinech promítán jako předfilm před snímkem Rebelka (2012). (Andrew78)