Synchronicity

Jacob Gentry

Jacob Gentry

Eric Maddison

Ben Lovett

Zase sklamanie. Nie veľké, ale rozhodne mám pocit, že je to film, ktorý nám mohol ponúknuť oveľa viac (keby reálne chcel). Lenže myslím si, že miesto toho, aby z toho niekto robil sci-fi romanťárnu z toho mal reálne urobiť skutočný sci-fi film s celkom iným scenárom. Lebo si myslím, že práve ten ho ťahá von. Nevyzerá to najhoršie, herci nie sú najhorší, no mohli z toho jednoznačne viac vyťažiť. Prečo musíme mať vo všetkých filmoch romantiku ako hlavný motív. Alebo nie vo všetkých ... ale vo väčšine týchto filmov. Majú nápad, no ako napísať príbeh okolo toho? Tak ako to už bolo miliónkrát predtým. Je to celkovo okey, ale aj tak to chcelo viac. Hodnotenie: C(3.2.2016)

• George Stobbart

Ako fanda Blade Runnera som sa nechal naivne nalákať, len aby som dostal lacný papundeklový opruz, ktorý by sa chcel tváriť strašne múdro a vmiesť divákovi do ksichtu ako veľmi je pred ním.. a pred ostatnými.. no wáu! V úvodných titulkov mali ešte upozorniť, aby sme si pre istotu nasadili plienky. Neveril som tomu ani ň, podobná trapárna ako kedysi Primer.(23.1.2016)

• kaylin

SPOILER ALERT: Chytrých sci-fi je celkem málo a zdá se, že snímek "Synchronicity" jejich řady nerozšířil. Není to špatné, ale je to takové ohrané. Cestování osob v čase, kdy se něco děje a my zjišťujeme, že za tím stojí osoba, kterou sledujeme, opravdu není nic nového a tenhle snímek bohužel nemá sílu v to, že by se směrem ke konci zlepšoval.(25.1.2016)

Synchronicita aneb setkání dvou událostí v čase, existujících paralelně vedle sebe, aniž by spolu souvisely. Tak se i může jevit prolínání dvou žánrových rovin filmu. Sci-fi, která má nádech love story a love story zahalená do kabátu sci-fi. Ale v podstatě film není ani jedno ani druhé. Řada dějových událostí není vysvětlena, doteď nevím, co vlastně měl konec filmu znamenat. Asi je to moje chyba...(6.2.2016)

• JASON_X

Zkouknul jsem tohle levné scífko asi hoďku předtím, než jsem odjel na dovolenou. A jelikož jsem vůbec nevěděl co k němu napsat, a taky protože jsem měl v té chvíli v hlavě úplně jiné věci, nechal jsem to až po návratu. Teď jsem si ho znovu proklikal a... a nevím to pořád. A to o filmu myslím taky něco vypovídá, protože nouzí o postřehy a názory většinou netrpím. Takže heslovitě: Leitmotiv o cestách časem atraktivní a populární. Scénář ovšem krkolomný a hlavně pitomý - ta hodně přiboudlá lovestory byl fakt špatný nápad. Závěr nenápaditý, očekávaný, trapný. Herci navíc necharismatičtí, nevýrazní, nedobří, vhodní maximálně do béčkového TV seriálu na podvečery všedních dnů; tragický je hlavně hlavní "hrdina" - s tím svým myším xichtem by se snad uplatnil v nějaké podřadné fekání komedii, ale jako svůdce... no to snad... Zkrátka šeď, nuda, mizérie. Druhá z milosti, protože jak říkám - i špatné scífko je lepší, než žádné scífko.(22.5.2016)