13. komnata Michaely Kudláčkové (S02E21) (epizoda)

Dokumentární / Životopisný

Česko, 2007, 26 min

Komentáře uživatelů k epizodě (6)

• NinonL

Stejně jak byla kdysi intenzivní a talentovaná ve svých rolích, byla v dospělosti zřejmě intenzivní v užívání drog a alkoholu. I děti dělala spíše z instinktu než z rozumu. Snad se jim všem daří dobře aspoň teď.(1.5.2018)

• IllIlIlIIl

Divácká přitažlivost závisí zejména na osobnosti, o které zrovna díl je. Ale přesto hodnotím tento cyklus jako celek a ne pouze jeho jednotlivé díly. 50%(12.1.2009)

Mlaďounká hvězdička filmů pro mládež se zcela vytratila a to hodně brzo po svém debutu. Z komnaty však zcela jasně pořád nevím, zda toho lituje, nebo jí je to jedno.(10.6.2012)

Tento cyklus dokumentů (medailonků či profilů) o neřestech či potížích známých osobností hodnotím jako celek, jako projekt. Pravda, některý dokument je lepší než jiný, ovšem to jistě záleží na tom, jak dobrý, špatný, či pestrý příběh si pro nás připravil daný protagonista. [8/1O] Michaela Kudláčková: neznám / vadí mi / neutral / mám rád(12.4.2007)

Dnes "veselá" a už na první pohled asi už celoživotně ukřivděná mamka sousty dětí, kterým dopřála každému svého tatínka. To se tak někdy stane. Ale u jejich hereckých-studiních začátků stál Vala, který ji nevzal na konzervatoř. A rázem bylo po herecké kariéře. To se tak někdy stane...(19.12.2016)

Pár dílů jsem viděl, ale to bylo asi tak vše co jsem pro to udělal. Nějak mě to netáhne, sledovat osudy slavných a slavnějších.(5.11.2010)