Přirozený výběr

Komedie / Drama

USA, 2011, 86 min

Robbie Pickering
  • Joppo88

Nie, toto nie... Tak o ničom film som už dlho nevidel... Slabé a nudné - jedna hviezda s odretými ušami za zopár svetlých okamihov...(28.12.2012)

Rozhodne film, ktorý chcem ešte niekedy vidieť znovu. O tom, čo spôsobuje slepá dôvera v niekoho, alebo niečo. O tom, čo spôsobuje náboženský fanatizmus v medziľudských vzťahoch. O tom, že božie mlyny síce melú pomaly a isto, lenže stratené roky života vám už nikto nevráti. O ilúzii a vytriezvení. O živote a smrti. Proste o všetkom medzi ľuďmi, zakončené happy endom(?).(4.8.2013)

• Pitryx

Absolutně netuším, jak se mi tento film dostal do výběru, ale to už je jedno. Nebavilo mne to, přejížděl jsem a nechápal co je to zač. Asi komedie ne? V každém případě je to škoda času. Dávám jen něco málo za příběh a pár překvapení.(22.12.2017)

Dějiny kinematografie tenhle film sice nepřepíše, ale je to dobře zahraná, pohodová záležitost bez hluchých míst.(3.4.2012)

02. 11. 2012 (304.); křesťanská komunita ohledně sexu prožívá chudobu(2.11.2012)