Jak na věc v LA (festivalový název)

Going Down in LA-LA Land

Ako na vec v LA

(festivalový název)

Going Down in LA-LA Land

Komedie / Drama / Romantický

USA, 2011, 104 min

Standardní a průměrná teplá romantická pohádka o tom, jak hezký kluk ke štěstí přišel. Přes porno. Stopáž 104 minuty se jeví s ohledem na absenci výrazněji zajímavého děje poměrně velkorysá, ale nějak se to dalo dokoukat, hlavně asi díky skutečně pěknýmu Matthew Ludwinskimu, který skoro vždycky udělá to, co po něm chtějí jiní a co to s ním "myslí dobře". No a na konci typický americký dramatický pád, po kterém ovšem tradičně přichází happy end.(23.7.2017)

Tohle je tak blbý a tak emerický, že si chvíli nadáváte, co to sakra děláte. Jenže... Adam je poměrně pěknej, takže vás zajímá, jak to asi tak skončí, přenesete se nad vlastní nízkost a čumíte dál. No, SPOILER, skončí to klasicky po emericku, a asi se i vemou. Při závěrečných titulcích jsem se smál hodně nahlas, blondýnky jsou prostě jiná kategorie :).(4.10.2014)

OK… přemluvili jste mě ;-) je to spíš 70% než 80%, ale bavil jsem se – sice nezávazně, ale zato bez dnes tolik oblíbeného prvoplánového a fekálního humoru, ale s romantikou místo toho. No a další důvod uvidíte, když si „Matthew Ludwinski” vygooglujete v záložce „obrázky“ ;-) Pokud neumíte anglicky, mohou mít někteří/některé z vás problémy v rozhodování, zda číst jedním okem titulky nebo sledovat druhým okem plátno. Nicméně chápu, že tento bonus filmu třeba v takové únavně heteronormativní CINEMě nepomůže. Na druhou stranu, pokud hodnocení vzhledu herce považujete za nízké pro hodnocení kvality filmu, přečtěte si nějaké číslo filmového magazínu CINEMA. Zdejší výhradně pánské osazenstvo naprosto samozřejmě jako součást recenze hodnotí sexappeal herečky a z filmového časopisu se tak stal další pánský MAXIM apod.(24.3.2012)

Lehce praštěná, lehce dramatická jednohubka, která se hodí na zaplácnutí volného odpoledne, přičemž člověk nemusí až zase tolik přemýšlet. Největším plusem byla postava Candy, která byla vážně potrhlá a vtipná, ostatní charaktery nebyly tak barvité. Samotný příběh byl celkem klišé, ale neurazil a neiritoval. Zkrátka film, u kterého může divák zcela vypnout.(26.8.2014)

Jak na věc v LA je pro mě rozporuplný film u kterého jsem se chvíli bavil, chvíli divil a chvíli se nekoukal. Ono už hlavní téma, ve kterém jde o to, že gay hledá práci a skončí v pornoprůmyslu není to co jsem hledal a vyžadoval. Přesto jsem film shlédl a nezklamal mě. Pár vtipných scén i hlášek přebilo homosexuální touhy. Spíš než děj by mě zajímalo, zda všichni herci jsou opravdový homosexuálové či se jen dokázali přeměnit do této role. Film špatný nebyl, ale podruhé už si ho nepustím. Dávám 55% - tři hvězdy.(30.5.2013)