Reklama

Reklama

Nejsledovanější žánry / typy / původy

  • Komedie
  • Drama
  • Krimi
  • Pohádka
  • Dokumentární

Recenze (332)

plakát

Osada - Epizoda 4 (2021) (epizoda) 

Vteřina Majerova frontálu způsobila, že nemohu jinak, než pět. Tohle bude ještě hodně zajímavý případ :).

plakát

Slůně (1972) (TV film) 

Padesát let uzrálá studie do tehdejšího lidství. To je tak boží, ryzí a opravdové. Dnes už nenatočitelné, nerealizovatelné, nežitelné. Krásný krátký film, který potěší. Nečekal jsem nic a dostal mnohem víc. Navíc zde J. Vondráček je tak nevinně sexy, ách jo. :)

plakát

Causa Králík (1979) 

Zcela bezchybná a vycizelovaná studie lidství. Vypointovaná, detailní, životní. C´est la vie.

plakát

Vraždy podle Agathy Christie (2009) (TV seriál) odpad!

Absolutní tragédie. Trapnost a marnost bez atmosféry. Díky Bohu za britská zpracování. Chudák Agáta - štěstí, že tohle nevidí.

plakát

Hlava Medúzy (2021) (TV seriál) 

Prokletí série - Neherec Dvořák. Prokletí epizody - Pavel Kříž. Jitka by neměla běhat a křičet. Eda by měl radikálně zhubnout. Pak budu spoko.

plakát

Hlava Medúzy - Kalich hořkosti (2021) (epizoda) 

Neherec Dvořák prokletím celé série. Je trapné, když sráží relativně slušnou práci a zajímavé epizody. Učesanost by tomuhle projektu celkem slušela - místy je perfektní, místy je intantilní. Ale jo, ušlo to - pondělní večery byly rozhodně zpestřeny a nebyl to zcela průser. Snad jen Pavel Kříž a Neherec Dvořák byli velké peklo, jinak nemám větších výhrad. Jen k Edovi - když už pravidelně lezu před kameru, tak zkusím nežrat, že. Petra Bučková rozhodně objev roku, policistku jí věříte naprosto beze zbytku.

Reklama

Reklama