Tak fajn

• Slovensko Tak fajn

Tak Fajn je komedie o nepodařené dovolené ve třech v Chorvatsku. Milan se rozhodne požádat svojí přítelkyni Beatu o ruku právě během romantické dovolené u moře. Na tu s nimi nakonec jako křen jede i věčný party živel Miki, který se rozhodne jim romantický výlet a zásnuby zorganizovat. Věci se mu ale pravidelně vymykají z rukou a nic nedopadne tak, jak mělo. Povede se nakonec alespoň žádost o ruku, nebo bude dovolená u moře úplná katastrofa? Atmosféru letní komedie umocňují scenérie Jadranských pláží, záběry plné slunce a hudební hity. (oficiální text distributora)

Kucerka

Podle hodnocení na čsfd jsem tento film ani netoužila vidět, ale pak jsem si ho pustitila jako kulisu. Nakonec jsem se na něj dívala až do konce a nemyslím si, že by to byl takový brak. Znám pár českých filmů, které jsem po 10ti minutách vypínala, ale tenhle je koukatelný. Sice se do červeného hodnocení nehodí, ale byly tam i nějaké vtipné situace, které mě pobavily. ()

Majo12061989

Podľa mňa je to veľmi podceňovaný film. Priznávam, že som fanúšik slovenských filmov,ocením každú snahu urobiť dobrý film. Už dlho som sa nezasmial tak ako na tomto filme.Aj keď to nie je niaky americký trhák má niečo do seba. Nechápem ako môžete všetci dávať odpad. Je to sto-krát lepšie a vtipnejšie ako Účastníci zájazdu. Odporúčam... ()

fifty30 odpad!

preboha kto na toto može minut peniaze a natocit takuto neskutocnu sprostost???? jarova plačkova palonder??? tu si fakt niekto chcel z nas vystrelit ()

JARDAHONDA odpad!

Česká republika má Playgirls a jiné fekální výtvory a slováci zase : Tak fajn. Tak z toho nebudeme dělat kdo ví, jakou vědu. Závěr = 0% ()

moody27 odpad!

Predstava idylky pre zazobanych a vymatenych Slovakov, deti privatizerov a inych individui odkojenych na Smotanke Eriky Judinyovej, ktori by si nesadli do ineho vozidla ako BMW ci Audiny, lebo je to pod ich uroven. Takze tieto pseudocelebrity a samozvani umelci si teraz natocili film. ()

bond35

Akurát si tak človek zaspomína na dovolenku, ale ináč ako film to veľa neda. Celé to je take jednoduché až moc by to chcel byť film pri ktorom netreba rozmýšlať a len pozerať ale ani to mu nepomáha k dobrému hodnoteniu. ()

eyeskiller odpad!

Drogy by mali vo filmovom priemysle jednoznačne zakázať. Jediné čo bolo ako tak dobré na tom filme, tak scéna jak si vyžmýkaval tú vodku z toho tampónu a Járovej "kozy", každopádne je to totálna S-R-A-Č-K-A! Prepáčte za vulgarizmus. ()

dr.who

Aby som to dopozeral musel som sa naozaj nasilu nutit.. Hladal som nejaky zvrat, ale nasiel bohuzial iba zvratky a aj to tyzden stare.. Prisaham, ze neviem o com tent "film" bol, ale nieco podobne, akurat s lepsim dejom natacam na svojich dovolenkach.. Hviezdicka za Palondera, ktory ako-tak pochopil co od neho niekto chcel, ale moc som mu to zasa neveril... ()

cartyci

V jednoduchosti je krása.Na Slovenske pomery zaujmavý film.Aj vtipný, avšak niekedy Tomáš trápny ale v globale úsmevný film s hudbou ,ktorá pripomenula minimálne leto.Nie je to taký strašný film ako tu je vykreslený preto nezabijete čas skuknutím. ()

Sebbe

Vidim zde spoustu hodnoceni jako odpad a velke kritiky. Ano, kdyz se na to podivam z jejich pohledu, bylo to na odpad, dejove nic moc a mozna to vypadalo spis jako parodie na film, nebo neco mezi filmem a klipem k pisnicce. A proc 3*?? 1.za BMW 3 cabrio e92, 2.prave za hudbu, 3.protoze jsem se u toho odreagoval a nebylo potreba hloubavejsiho premysleni :)) tot vse ()

nihiliste

Je sice pravda, že děj tady opravdu nehraje roli, protože žádný není, ale rád se k tomuto snímku vracím, když chci film na zvednutí nálady nebo k usnutí. Výborná slovenská muzika, pár vtipných gagů, letní pohoda a nenáročnost, to jsou hlavní přednosti "Tak fajn". 60% ()

Kofola55 odpad!

Snad poprvé v životě jsem se zhruba 10 minut koukla na film režírovaný Slováky, ale předtím než jsem dala play jsem vážně netušila, že ztratím 10 minut, tak blbým až stupidním filmem.. beru, že i my máme režiséry co šlápnou vedle, ale tohle? Herci absolutní nuly.. děs, hnus film. ()

Samann odpad!

Tak jsem koukal, že i bratia mají své filmové dno hodně hluboké :D příšerná slátanina, 3 osoby pohybující se odnikud nikam a k ničemu. ()