Tak fajn

Tak fajn

Komedie / Muzikál / Romantický

Slovensko, 2012, 92 min

Letná komédia, s fajn teplou atmosférou, srandovným scenárom ( vyhodiť emocionálne scény ), peknou výpravou, zo začiatku amatérskou kamerou a so samozrejme kolotočárskym soundrackom. Herci nemali čo hrať, len sa zabávali. Najvác však bola Barborka Žilecká, kvôli ktorej som ochotný tento film vidieť aj niekoľko krát. Treba to brať ako Kameňák. Vtipné situácie natočené na krásnom, Slnkom zaliatom pozadí ktoré sú navliekané na dejovú nitku. Preto, kto sa chce zasmiať, uvoľniť sa a pripomenúť si leto, nech neváha. Tak fajn. 3 z 5(27.12.2013)

• Mire

Ako som písal v diskusii, do kina by som na to určite nešiel, ale pirátskej kópii filmu by som svoj čas venoval. XviD je vonku a ja mám tento počin úspešne za sebou a musím povedať, že ma tento film celkom prekvapil, pretože som čakal niečo ďaleko horšie, keď má film takéto hrôzostrašné hodnotenie. Mariána Labudu ml. nemusím a navyše v kontraste s Barborou Žileckou mi vadil až príliš veľký vekový rozdiel - to bolo proste veľmi viditeľné. Tak buď mali do filmu obsadiť jemu, alebo jej vekovo primeraného partnera. Film ako taký, na to v akých podmienkach bol natočený dopadol asi najlepšie ako mohol. Jasné, že veľa vtipu to nepobralo, ale keď neviete čo s časom, tak sa na to pozrieť dá a je tam aj určitá šanca že to aj dopozeráte do konca :) Keďže jeden a pol hviezdičky sa udeliť nedá, zaokrúhlim to na dve, asi vďaka Barbore Žileckej, šak čo, pre takýto film je to až až :) EDIT 15.2.2014: takejto sračke som dal dve hviezdičky? pánabeka... toto je úplný sranec!(13.1.2013)

• IMartin

Filmu bych "odpadem" možná trochu křivdil. Je to celé natočené v krásném prostředí. Tolik k plusům. Herci hrají na baterky a chovají se jako mentálně retardovaní, celkový klišé příběh stojí za nic a když si na konci filmu máte říct, o čem to bylo, tak marně lovíte v paměti a přemýšlíte. Snaha tu byla. Jedna hvězdička.(25.5.2014)

• Redbee

Já si myslím, že je dobře, že tento film vzniknul a mám k tomu rovnou dva důvody: 1) slovenským tvůrcům snad opět dojde, že filmy neumí a na pár let dají pokoj, 2) budeme si více vážit českého filmu. Jednu hvězdu dávám za letní song Žijeme len raz a za herecký výkon Barbory Žilecké, která v porovnání s ostatními výkony přímo září!(22.7.2012)

• Jara.Cimrman.jr

Tak fajn. Nemám ani nejmenší filmařský či scénáristický talent, ale osedlejte mi pohodlný kabriolet, zaplaťte mi benzín na cestu a hotel v Chorvatsku, strčte mi do ruky kameru a já vám za dva týdny přivezu film, který bude srovnatelný s tímto veledílem. Tohle je prostě obyčejné domácí video, ve kterém stojí za pozornost snad jen Milanovy telefonické rozhovory s podezřívavým otcem a poměrně atraktivní obal jedné budoucí mladé paní. Jinak nuda, nuda, modř, modř.(14.11.2015)

• - Na chvíli se ve filmu objevily dvě slovenské playmate Andrea Járová a Zuzana Plačková. Jejich úkolem byl smích a nahé prsa, za což každá obdržela 5 000 eur. (Sufferer)

• - Milan (Marián Labuda ml.) nosí vo filme tričko s nápisom MUFUZA. Ide o futbalové mužstvo zložené z hercov, spevákov či bývalých športovcov, ktorého celý názov znie Mužstvo futbalových zázrakov a ktorého členom je aj Labuda ml. (toi-toi)

• - Milanove (Marián Labuda ml.) zvonenie na mobile je zvučka z detskej relácie Ma-tel-ko (od r. 1973). (toi-toi)