Reklama

Reklama

Cheongookeui gyedan

(TV seriál)
  • Jižní Korea 천국의 계단 (více)

Obsahy(1)

Jung-suh (Ji-woo Choi) a Song-joo (Sang-woo Kim) se znají od dětsví, vyrůstali spolu. Song-joo odchází studovat do zahraničí, mezitím se otec (Jae-young Ha) Jung-suh znovu ožení s Tae Mira (Hwi-hyang Lee). Jung-suh tak přibudou dva nevlastní sourozenci, Tae-hwa (Hyeon-joon Shin) a Yuri (Tae-hee Kim). Yuri je plná záště a rozhodne se získat vše, co má Jung-suh, včetně Song-joo. Její matka ji v tom vydatně podporuje. Tae-hwa se postupně zamiluje do své nevlastní sestry Jung-suh. Ve chvíli, kdy se vrací Song-joo ze studií, sráží Yuri autem Jung-suh, která přijde o paměť. Tae-hwa toho využije, začne se o ni starat a doufá, že si ho zamiluje. Song-joo žije v přesvědčení, že Jung-suh je mrtvá do doby, než se náhodně potkají. Yuri ani Tae-Hwa se nechtějí svých lásek vzdát lehce a když vše vypadá nadějně pro Jung-suh i Song-joo, přidá se zhoršující zrak Jung-suh. (mmatuli)

(více)

Recenze (1)

mmatuli 

všechny recenze uživatele

Výborný seriál, připomíná v něčem seriál Winter Sonata. Rozvíjí se docela typický korejský příběh, od mládí do dospělosti. Některé scény vypadají skoro neuvěřitelně, ale konec seriálu mě docela dostal. Pochopitelně opět výborná hudba. ()

Galerie (8)

Zajímavosti (1)

  • Ve své době dokázal seriál prolomit exportní rekord, když svá práva na vysílání japonské televizní stanici Fuji TV prodal za částku přesahující jeden bilion korejských wonů. To bylo do tehdejší doby za jednu jedinou televizní sérii opravdu nejvíc. Za svůj název vděčí seriál skladbě legendární anglické kapely Led Zeppelin 'Stairway to Heaven', která mimochodem zazní ve vybraných dílech hned několikrát. Rodinným obchodním centrem Song-joo Cha (Sang-woo Kim) byla ve skutečnosti známá korejská destinace nazvaná Lotto Park. Jedná se o komplex s největším krytým zábavním parkem na světě. Atrakce, která se ve skutečnosti nikdy nezavírá, leží v městském okrese Songpa v hlavní jihokorejské metropoli, v Soulu. (Conspi)

Reklama

Reklama