Operation Zucker (TV film)

Tiché deti

Thriller

Německo, 2012, 89 min

JA jsem se puvodne nechtela vcera divat na nic, porad jeste mi skacou pred ocima pruhy z te Paralelni Broskvoviny co jsem absolvovala v nedeli, ale Klenot ze pry "Operation Zucker" a v novinach ze psali ze je to dobre. Tak jsem souhlasila, ja jsem ho moc neposlouchala a myslela jsem si ze to bude o druhe svetove valce. A ono to zatim bylo takove nervydrasajici Drama o pedofilech! No fuj, mraz mi behal po zadech! Hlavne scena kdy se deti drazily v drazbe pro pedofily a vlastniky bordelu, pak take v tom bordelu. No vubec mi z tohoto filmu nebylo dobre! Jeste ten pocit bezmoci kdyz pak clovek videl kdyz jsou v tom namoceni soudci a vyznamni politici (razie ve vile me malem prinutila vydat zu jednou stravene kureci kostky)... Tohle byl teda pekne horky cukr co se jednomu ajn cvaj vzprici v krku. Dala bych plny pocet, ale konec jest nepekne zrasen, procez bohuzel jedna dolu. Ale dnes mam naplanovany druhy dil, tak pokud se tam tohle nejak vysvetli tak mozna jeste dodatecne zvednu. Nebo taky ne. Jeste nevim.(21.1.2016)

• Siegmund

Začátek filmu docela dramatický. Děj se postupně stupňuje. Zhruba od poloviny filmu jsem měl dojem, že se děj postupně rozplývá v nic.(17.5.2016)

Otrasný, ale žiaľ reálny film o zneužívaní bezbranných detí. Kiež by sa našlo čo najviac statočných ľudí, akými boli napr. tí policajti, ktorí by chránili deti a v čo najväčšom počte im pomohli dostať sa z pazúrov prostitúcie.(6.3.2018)