Jeppangwang Kim Tak Goo (TV seriál)

• Jižní Korea

제빵왕 김탁구

King of Baking, Kim Tak Goo

Baker King, Kim Tak Goo

Bread, Love and Dreams

Rodinný / Romantický

Jižní Korea, 2010, 30x65 min

Nečekala jsem, že mě to tak chytne. Sice mi prvních šest epizod z minulosti přišlo možná trochu moc dlouhých, ale s postupujícími díly mě to bavilo čím dál tím víc. A s oběma bratry jsem to až neuvěřitelně prožívala. Musím ale přiznat, že mým favoritem byl spíš Ma Jun. Tahle postava je nádhernou ukázkou, jak mizerná výchova dokáže pokřivit charakter. Asi bych tomu mohla pár věcí vytknout, ale konec mi to vše vynahradil. Je to poprvé, co jsem si přála nějaký konec a on se do posledního puntíku splnil. Přestože se nenechávám jen tak něčím dojmout, v jeden okamžik jsem i slzu uronila.(19.11.2012)

Netradiční dorama, která mě naprosto uchvátila. Výkony mladších herců byl opravdu nečekaným překvapením. A výkony starších? Klasika. Kdybych mohla, nebo spíše měla čas, tak kouknu ještě jednou. Hlavně doramovský debut Joo Wona byl parádní. :-)) Vřele doporučuji!!(9.11.2012)

• Mkqp

První tři díly děs. Dropuju a nehodlám se k tomu vracet.(29.4.2018)