Bjorn je vážně zraněný a jeho stav se zhoršuje. Ivar se blíží, spolčený s ruskou stranou, a plánuje útok na Kattegat. Olaf je zajat ruskou stranou společně s králem Haraldem... (TV Prima)

maclib

Ty poslední minuty v díle byly neskutečně nabyté emocemi a nejspíš prozatímní vrchol seriálu. Kdo by to čekal po odchodu Ragnara. ()

Bloodo

Do háje s tímhle :( nechat hlavní postavu umřít v půlce série.......Po Ragnarovi a Bjornovi už není nic.....ani mě to neláká dokoukat. Myslím si, že rozloučení s Lagertinou postavou mělo vetší náboj než tohle. Jsem z toho dost zklamanej :( ()

Marissa33

Pozerám to síce po funuse, ale vyhýbala som sa spoilerom. Kráľ Harald ten je fakt nesmrteľný. Sfalšoval voľby a stal sa kráľom presne na to aby sa na neho vykašľal každý vazal. Naopak za Bjornom by šli aj do pekla. Trochu nepochopiteľné keďže Bjorna nechali zomrieť. Kto bude teraz vládnuť? Seriál bol fantastický tak do 3 série. Potom začal klesať úrovňou a zvratmi. Hrvitsek mení strany ako kabáty, to je tiež také zaujímavé. A sorry, ale Bjorn Ironside, ktorého nezabili iný borci padá rukou chalana čo sa plazí po zemi ako had? To ako ozaj? Ako sa na to bojisko vôbec dostal veď bez barly ani stáť nevie nie to ešte bojovať. Zdieľam Názor, že všetky cool postavy sú po smrti takže už je to jedno kto to vlastne vyhrá. Ešte čakám ako dopadol Floki. ()