• Kanada

• Austrálie

Akční / Komedie / Horor

USA, 2012, 86 min

• Bloody13

Těšil jsem se na buranskou vyvražďovačku a ve své podstatě jsem jí i dostal. Scénář od tvůrce TCM by leccos sliboval, jenže... nejsme v sedmdesátých letech minulého století, a to, co by v té době bylo slušnou hororovou zábavou, je nyní vykastrovanou nudou. Začátek se ještě rozjede slušně a poměrně rychle, ale jakmile nastoupí honěná (myslim honěnou, né honěnou) v tmavých uličkách velkoměsta, jde to paradoxně do hajzlu. Teenageři jsou retardovaní sebevrazi, záporáci neschopní a celkem k smíchu (čuchám, čuchám člověčinu), nechybí ani pomatený děda s bouchačkou či společná večeře u jednoho stolu. Celá tahle "sranda" vrcholí absurdní střílečkou v ulicích města, kde možná pochopíte, jakou bžundu z nás měli tvůrci po celou tu dobu. Jako náhrada za počítání oveček by měl Boneboys však zabrat stoprocentně.(19.10.2013)

Slušný Indie film pro TC-massacre fanoušky! Duane Graves, Justin Meeks nám servírují HODNĚ nízkorozpočtový film,což je celkem škoda, protože Butcher boys už od 5 Minuty nabere slušné tempo a nepoleví až do KONCE. Skupina záporákú/kanibalů byla na filmu to nejlepší a nechybí i slušná porce Gore,ale kazí to nepřehledný střih. Ve filmu je jedna hodně nepříjemná,nechutná scéna, ze které mi je nevolno ještě teď díky které si film zaslouží pozornost. 60%(12.10.2013)

Naštvat bandu psychopatů, kteří už na první pohled působí jako retardi se nevyplácí. Butcher Boys je toho důkazem a zpracování psychopatů nebo spíše jejich herecký výkon byl velmi solidní. Každá postava je jiná, přesto je láká stejná věc a to pořádně se nadlábnout, užít si trošku bolesti a mučení. Od začátku se něco děje, nemusíme čekat do poloviny na rozjezd, což chválím. Dalo by se toho spoustu vytknout, ale jednou za čas si divák musí užít i nízkorozpočtové béčkové horory. Já mám ten den dnes, tak budu s hodnocením mírnější, protože jsem se od začátku do konce bavil .. 7/10 = 72%(9.10.2013)

• Radka_86

Nechybělo moc a šla bych až na odpad! Zachránila to jen úvodní 20ti minutovka, která ještě měla nějaký náznak atmosféry, protože pak už to byla totální slátanina, hovadina navíc příšerně zahraná a s až otravnou hudbou. Titulky snad ani nebyly potřeba protože se text celého filmu omezil jen na několik oplzlých nadávek. A poslední čtvrthodinka už pro mě byla jen jeden velký WTF moment. Sorry ale pro mě bylo utrpení sledovat takovou sra*ku, málem jsem to ani nedokoukala....(18.10.2013)

Noo to byla slušná divočina!! Začíná to tak nějak tradičně tuctově. Partička mladejch, provokujících si začne s nabušenýma grázlíkama v nočním městě. Ti je začnou pronásledovat, dojde ke konfrontaci, která ale není žádná "přesdržka", ale docela brutální masakr některých z nich. Ostatní prchají, prchají a prchají ... a postupně umírají. Film pak sleduje útrapy dívek při souboji o svůj život s nepřáteli, kteří se vyjeví jako úplně něco jiného, než se zdáli býti ... :-) Začne naprostej WTF šílenej, zběsilej marast, kdy sem vůbec nechápal proč?? Co a jak, jestli nebo jinak a je to docela slušnej "mind-fuck" ... Ale mě se to líbilo dost hodně!! Takový netradičně zběsilý, bez klišoidního děje . Rozhodně to není pro běžnýho konzumního diváka, tomu to hlava nepobere ...(9.12.2014)

• - Niektoré scény boli natáčané na miestach, kde sa predtým nakrúcali iné filmy, ako napríklad The Texas Chainsaw Massacre 2 (1986) - Montopolis Bridge, Austin; The Newton Boys (1998) - Peacock Alley, San Antonio; The Hot Spot (1990) - Taylor, Texas; The Big Brawl (1980) - Hays Street Bridge, San Antonio alebo Slacker (1991) - MLK Bridge, Austin. (beso74)

• - Film je založený na satirickej eseji Jonathana Swifta "A Modest Proposal" publikovanej v roku 1729. (beso74)

• - Ve filmu se setkala hned trojice herců, kteří se zúčastnili natáčení filmu Texaský masakr motorovou pilou (1974), a to Marilyn Burns, John Dugan a Edwin Neal. (t.mon)