Snívalo sa Vám včera o popolníkoch? Chcete vedieť do akého nálevu naložiť neverného manžela? Máte od hladu vidiny a neviete ich vysvetliť? Náš tím skúsených odborníkov vám poradí v každej životnej situácii. Haló je telefonická show plná zábavy v podaní známych aj nových tvárí slovenského humoru. (oficiální text distributora)

majec4 odpad!

Takto asi vyzera dno humoristickej sceny. Sem tam sa vsak pritrafi nieco vtipne a vtedy sa da pousmiat. Neni to vsak typ programu, ktory by som cielene vyhladaval a celkovo to vyzera velmi tupo. Na Slovensku sa uz zabudlo ako sa robi kvalitny humor. Kde su casy Lasicu a Satinskeho?? Zvladal som este politicku satiru spred par rokov, ale toto je uz fakt ubohe. Dangl sa asi boji, ze by ho prestali tie nase trapne TV vysielat, tak sa znizuje k takymto projektom. FUJ!!! ()

unclejack odpad!

Veľmi slabý odvar SOS. Herci v Haló sa snažia robiť inteligentný humor a spoločenskú paródiu, ale ich snaha je skôr zúfalá ako vtipná. Prvá chyba - scenár je nuda. Druhá - relácia nebaví ani samotných hercov, ktorí sa tak úporne snažia zabaviť diváka až sa im to vymyká spod kontroly. Tretia chyba - našablónované postavy, ktoré herci vydávajú za paródiu skutočných účinkujúcich na tv a mýľne ich považujú za vtipných. Haló sa príliš snaží vyzerať ako brat SOS a k tomu pridáva aktuálnu televíznu paródiu. Otázkou zostáva, či je ponúkaná paródia dostatočne vtipná - bez čierneho humoru sa jednoducho parodovať nedá a tvorcovia Haló sa mu snažia zjavne vyhnúť. ()

Kefas21

Priznávam, prvá séria ma sklamala a celá sa len vliekla ako lyžiar hore kopcom v lete, hviezdilo minimum scéniek na čele s Hessom. No tá druhá to rozbalila vo veľkom štýle a už aj slovné hračky a prešmyčky sa stali vtipnými. Uvidíme, čo bude ďalej, či si banda úroveň udrží. Mimochodom, skvelý Mišo Kubovčík! ()

jojinecko

Nepozerám Tv Hnoj, ale z archívu si tú reláciu vždy rád pozriem a hlavne doprajem si ten luxus preskočiť tie slabé až trápne skeče. "Iný druh humoru" zvolený v relácii mi je blízky, hoci plne chápem tie "odpady". Každopádne Hesso Jaštěrák je minimálne (!) za *****, geniálny nápad, geniálne prevedenie:) ()

Joshua2121

Hodnotením najsilnejší článok relácie a to je Michal Kubovčík, (inak by táto relácia bola zrejme odsúdená za odpad aj u mňa). No ten chalanisko má obrovskú slovnú zásobu, geniálnu fantáziu, vidno, že je sčítaný a inklinuje presne k môjmu štýlu humoru, takže mňa dokáže rozosmiať kedykoľvek. Či už ako Hesso, Karbo, Jozef Muai Thaiovský alebo sudca v dusnej srieni. :-) ()

• Pôvodný zámer bol urobiť reláciu, ktorá by parodovala výlučne veštenie. (PATWIST)
  • Rozmýšľalo sa nad názvami Veštiareň, Orákulum alebo Bludy. (PATWIST)