Snívalo sa Vám včera o popolníkoch? Chcete vedieť do akého nálevu naložiť neverného manžela? Máte od hladu vidiny a neviete ich vysvetliť? Náš tím skúsených odborníkov vám poradí v každej životnej situácii. Haló je telefonická show plná zábavy v podaní známych aj nových tvárí slovenského humoru. (oficiální text distributora)

MM_Ramone odpad!

Keď som náhodou, pri prepínaní televíznych kanálov, natrafil na túto reláciu, tak som len nechápavo čumel na obrazovku, že čo sa to tam deje. Tak trapný humor som ešte hadám ani nevidel. Čo to tam tí magori predvádzajú? Vrchol úbohosti. Hneď ma mohlo napadnúť, že v tom bude mať prsty dementný Daniel Dangl. Takúto kreténsku stupiditu by sa nikomu inému nepodarilo pretlačiť do vysielania. „Haló“, máme tu ďalší odpad! ()

jojinecko

Nepozerám Tv Hnoj, ale z archívu si tú reláciu vždy rád pozriem a hlavne doprajem si ten luxus preskočiť tie slabé až trápne skeče. "Iný druh humoru" zvolený v relácii mi je blízky, hoci plne chápem tie "odpady". Každopádne Hesso Jaštěrák je minimálne (!) za *****, geniálny nápad, geniálne prevedenie:) ()

unclejack odpad!

Veľmi slabý odvar SOS. Herci v Haló sa snažia robiť inteligentný humor a spoločenskú paródiu, ale ich snaha je skôr zúfalá ako vtipná. Prvá chyba - scenár je nuda. Druhá - relácia nebaví ani samotných hercov, ktorí sa tak úporne snažia zabaviť diváka až sa im to vymyká spod kontroly. Tretia chyba - našablónované postavy, ktoré herci vydávajú za paródiu skutočných účinkujúcich na tv a mýľne ich považujú za vtipných. Haló sa príliš snaží vyzerať ako brat SOS a k tomu pridáva aktuálnu televíznu paródiu. Otázkou zostáva, či je ponúkaná paródia dostatočne vtipná - bez čierneho humoru sa jednoducho parodovať nedá a tvorcovia Haló sa mu snažia zjavne vyhnúť. ()

zuzanocka

,,Prosím, volajte na známe telefónne číslo, lebo ak nebudete volať na známe telefónne číslo, dovoláte sa na neznáme telefónne číslo a teda sa nedovoláte k nám. Čiže volajte na známe telefónne číslo".. =) Ono to nie je také zlé.. ale chvíľkami je v Haló vyslovene nuda a snaha zabaviť je až prehnaná (čo vedie k trapnohumoru.. ) Hesso Jašterák a jeho pexesuálna poradňa však dvíha úroveň.. =) ()

Calwen77

Hodnocení tohoto pořadu mě dost překvapuje - po silvestrovské půlnoci jsme přepli tv program a u Haló jsme vydrželi skoro hodinu a půl :-) Velmi zvláštní humor, když to srovnám s českými "perlami" typu Tele tele, musím hodnotit hodně vysoko. A dovolím si tvrdit, že jinak jsme na humor dosti nároční a rozhodně se nesmějeme všemu....nám se to prostě líbilo, je to takové osvěžující :-) Věštění z pexesa, Štěněk Hrstka a "Les je sviňa" vedou. ()

• Pôvodný zámer bol urobiť reláciu, ktorá by parodovala výlučne veštenie. (PATWIST)
  • Rozmýšľalo sa nad názvami Veštiareň, Orákulum alebo Bludy. (PATWIST)