Happy Birthday!

Horor / Thriller

USA, 2016, 90 min

• kaylin

Snímek „Happy Birthday“ je celkem dobře natočený, Casey Tebo sehnal i Steva Tylera, protože s ním spolupracoval v rámci nějakých videí pro Aerosmith, ale ani tohle nestačí k tomu, aby snímek bavil. Nebaví, je nudný, z hlediska gore se jen tváří, že je krvavý, ale ve skutečnosti ani tohle nevyšlo. Smutná ukázka filmu, který měl rozhodně větší ambice, než jakých dosáhl.(19.9.2018)

Dobrý prank. ;) Na jedno podívání ujdoucí. ;)(7.7.2018)

• Psychor

Vždycky mě zajímalo, jestli je to s tím rasismem v popkultuře opravdu tak vážné a jestli je Casey Tebo fanouškem Donalda Trumpa či nikoliv. No řekl bych, že je mu trochu sympatický alespoň Quentin Tarantino. A nebo je mi to všechno úplně jedno? Možná se jen tak vykecávám, abych natáhnul délku komentáře, jelikož ve skutečnosti nemám z hlediska hororové tematiky co říci. Tedy stejně jako snímek Happy Birthday!, který diváka na 60 minut přiváže k posteli, kde může podobně jako hlavní postava nerušeně (až na pár občasných dunivých beatů) střízlivět z kocoviny, kterou mu Casey Tebo svým neatmosferickým ultrasoftgore hororem přichystal.(10.9.2016)