Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Buenos Aires, Argentina. Když si osamělý vlastník kina Adrian Leduc (Colin Firth) pozve k sobě domů jako strávníka Jacka Corneyho (Hart Bochner), vypadá to zpočátku jako perfektní dohoda. Mezi oběma muži vzniká přátelský vztah a Adrian s Jackem mezi sebou udržují vzájemný hluboký respekt a úctu i přes zřejmé rozdíly jejich charakterů. Ale čím více se začnou jejich životy proplétat, tím více také začnou vzájemně poznávat podivnější a horší stránky toho druhého, a když se po celém Buenos Aires začnou objevovat zmrzačená těla, zraky všech lidí se upřou na apartmá nula.
Silný psychologický thriller, nominovaný na Oscara, zkoumá temné a nebezpečné přátelství Adriana a Jacka - dvou lidí, kteří se podělí o všecko, dokonce i o to nejhroznější tajemství. (oficiální text distributora)

(více)

Recenze (2)

Svadbos 

všechny recenze uživatele

Zvláštna a neobvyklá dráma s politickým, morálnym a sexuálnym podtextom. Film nie je pre všetkých, ale jje extrémne dobre zahraný a určite je hodný pozretia. Scenár napísal režisér Martin Donovan a David Koepp. Pre video verziu trežisér skrátil film o 8 minút. V plnej minutáži sa nachádza na DVD. Film bol natočený podľa príbehu Martina Donovana. ()

Reklama

Reklama