• contreras

Omnoho lepšie ako slovenská variácia Najväčšie kriminálne prípady? Ano, proč se podívat na pravdivý dokument, když můžeš sledovat tuhletu sračku.. debile vole :D Nikomu, kromě jedné zlodějky identity to neprocházelo ani za hovno. Že někdo dlouho uniká spravedlnosti neznamená, že mu to kurva prochází :D :D Není to ani o útěcích z vězení, proč to tedy píšeš do komentářů slaninko? vy ty věci vůbec nesledujete, než sem jdete vyzvracet?(22.5.2017)

Je to příjemně napínavé. Je úsměvné jak Američané rozdávají tisícileté tresty vězení. Viděl jsem několik dílů a nejzajímavější se mi zdál neuvěřitelný podvodník Steven Russell o kterém vyšla i knížka.(21.8.2020)

Človek by ani nepovedal koľko utečencov zdolá všetky bezpečnostné opatrenia vo väzniciach a dostanú sa na slobodu, aj keď len na krátku dobu. Hraný dokument zobrazujúci útek väzňov od prvotnej myšlienky úteku až po ich zadržanie a vrátenie ich "domov". Realistický pohľad na prácu bezpečnostných zložiek pri pátraní po utečencoch, realistický pohľad na činy, ktoré sú schopné urobiť utečenci na úteku. Toto všetko dokresľujú výpovede skutočných aktérov.(30.3.2016)

Ten díl s tím negrem co na útěku udělal asi 150 různých dalších tr.činů by měli zfilmovat, i když mají USA 52 států, tak dokázal udělat průser skoro v každém z nich :))))(20.12.2016)

Seriál je velmi zajímavý svým námětem - zpracovává skutečné případy a popisuje osudy uprchlíků. Někdy je to dlouhé líčení skutků obviněného na svobodě, následně pobyt ve vězění a pak na útěku. Jindy není skutek až tak podstatný a vše se točí kolem provedeného útěku z vězění a někdy je to popis života na svobodě po útěku z vězení. Příběhy jsou hrané herci, nicméně reální lidé vše komentují (pachatelé, jejich rodinní příslušníci, policisté, právníci...) Dobře se to sleduje a je to i velmi poučné, třeba popis způsobů, jak získat novou identitu na základě ukradené. Nebudete se nudit.(16.10.2017)