Nastala chyba při přehrávání videa.
 • contreras
  odpad!

  Omnoho lepšie ako slovenská variácia Najväčšie kriminálne prípady? Ano, proč se podívat na pravdivý dokument, když můžeš sledovat tuhletu sračku.. debile vole :D Nikomu, kromě jedné zlodějky identity to neprocházelo ani za hovno. Že někdo dlouho uniká spravedlnosti neznamená, že mu to kurva prochází :D :D Není to ani o útěcích z vězení, proč to tedy píšeš do komentářů slaninko? vy ty věci vůbec nesledujete, než sem jdete vyzvracet?(22.5.2017)

 • Marze
  ****

  Je to příjemně napínavé. Je úsměvné jak Američané rozdávají tisícileté tresty vězení. Viděl jsem několik dílů a nejzajímavější se mi zdál neuvěřitelný podvodník Steven Russell o kterém vyšla i knížka.(21.8.2020)

 • bacon
  *****

  Človek by ani nepovedal koľko utečencov zdolá všetky bezpečnostné opatrenia vo väzniciach a dostanú sa na slobodu, aj keď len na krátku dobu. Hraný dokument zobrazujúci útek väzňov od prvotnej myšlienky úteku až po ich zadržanie a vrátenie ich "domov". Realistický pohľad na prácu bezpečnostných zložiek pri pátraní po utečencoch, realistický pohľad na činy, ktoré sú schopné urobiť utečenci na úteku. Toto všetko dokresľujú výpovede skutočných aktérov.(30.3.2016)

 • grizly007
  ****

  Ten díl s tím negrem co na útěku udělal asi 150 různých dalších tr.činů by měli zfilmovat, i když mají USA 52 států, tak dokázal udělat průser skoro v každém z nich :))))(20.12.2016)

 • Svatopluk.Vi
  *****

  Seriál je velmi zajímavý svým námětem - zpracovává skutečné případy a popisuje osudy uprchlíků. Někdy je to dlouhé líčení skutků obviněného na svobodě, následně pobyt ve vězění a pak na útěku. Jindy není skutek až tak podstatný a vše se točí kolem provedeného útěku z vězění a někdy je to popis života na svobodě po útěku z vězení. Příběhy jsou hrané herci, nicméně reální lidé vše komentují (pachatelé, jejich rodinní příslušníci, policisté, právníci...) Dobře se to sleduje a je to i velmi poučné, třeba popis způsobů, jak získat novou identitu na základě ukradené. Nebudete se nudit.(16.10.2017)