Epizody(13)

Shizuku Mizutani je středoškolačka, co si hledí jen svým známek. Je tvrdohlavá, upřímná, ale také spravedlivá. Jednou ale donese poznámky záškolákovi s pověstí rváče Yoshidovi Haruovi. Shizuku ale brzy zjistí, že Haru není jen rváč. Haru, který se s nikým nekamarádí si proto řekne, že bude s Shizuku kamarád, Shizuku tak zažije úplně novou etapu života plnou překvapení, které ji Haru nachystá a odhalí všem Haruovi světlé stránky. (KiritoSenpai)

Bassko

Ja jednoducho neviem ako mám tento seriál ohodnotiť. Ono, nebolo to naj originálnejšie, ani naj romantickejšie ba ani naj vtipnejšie. Skutočne som zmätený, pretože postavy boli zaujímavé, ale ani jedna sa mi nepáčila na 100%, pretože raz bola super a potom zas bola otravná, ako príklad si vezmem oboch hlavných hrdinov. A ten otvorený koniec, hm, to nie je nič pre mňa, ja mám rád keď to všetko skončí tak ako má, ale toto? Najviac sa mi však páčila úvodná skladba, tá bola veselá, hravá a celkom chytľavá. A aj keď si nie som úplne istý, ako seriál ohodnotiť, pretože mal mnoho kladov i záporov, tak udelím 3 hviezdičky aby nebol nik ukrivdený, hehe. (Keby že postavy nie sú také dvojtvárne alebo neviem ako to nazvať a keby že to má poriadny koniec, kde napr. všetci skončia spolu, alebo všetci zomrú trebárs, no tá druhá možnosť by nebola najlepšia, tak by som neváhal s plným hodnotením) ()