Epizody(13)

DaweForeman

No podle prvního dílu jsem očekával od tohoto anime trochu více. Čekal jsem nějakej ten napínavej boj v turnaji po celou dobu, ale jedná se pouze o oddechovku, kdy jsou jednotlivý Shinki součástí pouze každodenního života a s tím spojených příhod. Jediná napínavější část je v posledních dvou dílech, ale není ničím extra. Každopádně tohle anime neurazí, ale také nepřinese nic extra. Animace je celkem slušná. Nenávazné "OVA" se pak pohybuje z jiného prostředí s jinými postavami a má konečně nějakou zápletku, ale pořád to bylo nedostatečné, protože vše je narvené pouze do 40 minut. ()

Subjektiv

V nedaleké budoucnosti miniaturizace a modernizace velmi pokročí, takže se jí dočkají i ženy. Ve velikosti 15 cm budou dívky obdivně vzhlížet k nám, obřím, tajemným Mužům, jejich Pánům, až budeme ocházet ráno co ráno do světa vykonávat nepochopitelné činnosti, zatímco jim velkomyslně dovolíme, aby nám uklízely, vařily a praly. Tato činnost bude slečny naplňovat nevýslovným štěstím, které překoná snad jen naše ochota utáhnout jim povolený šroubek a přelakovat odřený zadeček. Těm dívkám umenšeným a lepším budeme říkat šinki. +++++ Ale vážně... Je seriál o 4 robotických minidívenkách sloužících dospívajícímu chlapci jenom neškodnou fantazií, křížením sexuality s rozplýváním nad koťátky, nebo spíše nechtěným přiznáním vlastní omezenosti a zároveň vyjádřením touhy vypadat před svou vyvolenou jako všemocný bůh? Mám pocit, že Freud by se o sledování Busó Šinki odborně interesoval a nezřízeně se jím bavil. Subjektiv ale není žádný Freud, jeho odborné interesy leží jinde a ty neodborné nemají pouhých 15 cm. Sbohem po šesti dílech, holky na baterky. ()