Zkrocení zlého muže

The Taming of the Scoundrel

Komedie

Itálie, 1980, 104 min

• GilEstel

Italská komedie nabízející jednodušší zábavu a situační humor. Neotesaný hrubec samotář z vidlákova a k němu městská pohledná slečinka, která se do něj zabouchne. Kýčovitý humor, který nabízí několik vtipných situací, ale často se dostává za hranu dobrého vkusu. Adriano Celentano mi až nápadně připomíná Vin Diesla a toho zrovna moc nemusím. Váhám mezi 2-3 hvězdy. 48%(6.12.2011)

Neprišlo mi to moc romantické a vtipné už vôbec nie. Réžia na úrovni prvého ročníka filmovej akadémie, scenár slabý až hrôza. Takže celé zle, tento film si nezasluhuje žiadnu pozornosť. No, teda okrem jednej scény, kde si toho Ornella celkom dosť odložila. Prečo by to ale robila, ak by sama tomuto projektu neverila? Niečo na ňom predsa muselo byť...(1.1.2018)

Prvé stretnutie s populárnym talianským komikom Adrianom Celentanom v dedinskej komédii.(17.2.2007)

Skvělá komedie s krásnou Ornellou Mutti a charismatickým Adrianem Celentanem, jehož jsem znal z podobného snímku Zamilovaný blázen. Děj filmu?: Sen každého muže. Neuvěřitelně nádherná žena se cpe chlapovi do postele a on ji odmítá, no není to blbost? Není! V téhle velmi povedené buranské komedii to funguje. Neskutečně jsem se bavil a film mě dostal do velmi dobré nálady. Nádherná pohádka nejen pro vidláky a burany.(29.9.2014)

Rozpočet $-miliónovTržby Celosvetovo $1,050,000(18.7.2010)