A Haunting At Silver Falls

Johnny Flanagan

Kostýmy:

Lauren Kolodny
  • Kadas97

Detsky naivný príbeh aj zápletka. Nedoriešená vec s tým čo sedí v base, ale fajn prekvapko v podobe skutočného vraha. Efekty nestoja za zmienku a hudba v podstate nijaká. 3 z 10(10.6.2013)

• George Stobbart

Malomestské dievča je prenasledované duchmi zavraždených dvojičiek – sestier, ktorých vrah čaká na popravu. Postupne však zisťuje, že sa ju zrejme nesnažia len strašiť, ale ukázať jej, že ozajstný vrah môže byť niekto iný. Režisér sa od svojej minuloročnej, extra nudnej duchárčiny "No Tell Motel" našťastie trochu zlepšil a tak som nemal chuť film vypnúť, ani som pri ňom nezaspal, aj keď miestami sa to tomu blížilo. Predsa len je to stále nevýrazná, rozvláčna duchárčina, navyše dosť predvídateľná a nestrašidelná, aj keď aspoň slušne natočená.(29.5.2013)

• ricci.s

Predchádzajúci režisérov snímok "No Tell Motel" bol síce pre mňa len priemerný, ale oproti tomuto o dve triedy lepší. Tak nudná, nezaujímavá a debilná duchárina sa často nevidí. Že som niečo podobné videl aspoň 100 krát, mi už nevadilo, pretože od tohto režiséra som nečakal žiadny zázrak. Takže keby tam bola aspoň nejaká ľakačka, alebo pokus o vyčarovanie nejakej atmosféry, možno by som bol aj celkom spokojný, ale kde nič, tu nič. Takže divák sa musí zmieriť maximálne s tým, že párkrát uvidí nejakého ducha, ktorý sa tvári nasrane. To je asi tak všetko, unudil som sa k smrti, a pokiaľ tomu niekto vpáli nekompromisný odpad, vôbec ma to neprekvapí.(30.5.2013)

• Campbell

Další hodně špatnej horor který sliboval hodně ale bohužel nesplnil ani minimální očekávání. Nebudu zapírat a řeknu že vůbec nevím o co šlo a ani jsem se to nesnažil pochopit, celou dobu jsem čuměl z okna, protože to bylo zajímavější, co mě ale překvapilo kde nebo kdo dal tvůrcům prachy, protože kamera a rekvizity vypadají výborně. Ale i tak dávám slabší 1*. Fakt katastrofa.(30.8.2013)

• pájap

po pul hodině vypnuto,....(9.7.2013)