S.H.I.E.L.D. se musí spolehnout na své silné stránky. (Disney+)

MasterD

Epický úvod, ale pak šťáva došla a v porovnání s první nebo druhou sérií je to o level níž. Dělá si ten seriál srandu sám ze sebe (odbouchnutí hangáru lodi Chronicomů, Coulson se jen tak náhodou ukáže v minulosti a všichni cizí agenti, kteří ho nikdy neviděli, ho a jeho tým hned poslouchají, "singing key"...). 65% Asi už jsem na to moc starý :D ()

BaronMartin

Předfinální díl je dost fajn, až teda na posledních asi 10 minut, které jsou totální guláš :D Celá epizoda je dobrá, máme tu stále super Garretta, u kterého mě jen mrzí, jak rychle jsme se ho zbavili. Malick je pořád meh záporák, je tu poměrně fajn scéna mezi Daisy a Korou. Ale prostě ten závěr :D Kdy se ukáže, že Enoch celou tu dobu, co byl v minulosti, nechával kousky jakéhosi stroje, který po sestavení přivedl Fitze... no nevím :D Je to poměrně překombinované a složité, nedává to moc smysl. Ale jsem rád, že je Fitz zpátky.... vrátil se na poslední epizodu seriálu, jéj :D Hodnocení: 65% ()

• Bomby, ktoré John Garrett (James Paxton) nainštaloval, sú v skutočnosti moderné CPU chladiče. (Pat.Ko)