VOD (1)

Zatímco Hank vede pátrání po Clarkovi, Navarrová a Danversová dostanou tip na dalšího bývalého zaměstnance Tsalalu. (HBO Max)

castor

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

O temné a vtahující kriminálce si zatím můžeme nechat tak akorát zdát. Co si budeme nalhávat, už druhá série (Colin Farrell a Vince Vaughn) byla lehce chaotická, třetí (v hlavní roli Mahershala Ali) byla zajímavější a režijně výraznější, ale i tak se tvůrci nevyhnuli množství omáčky, utahaným scénám a minimu emocí. Čtvrtá řada nemá snad jedinou vyloženě sympatickou postavu. Nesourodá dvojice (jízlivá a racionální policejní šéfka Liz a přímá a instinktivní Navarro pocházející z domorodého národa) je definitivně na jedné lodi, detektivní linka se začíná rozvíjet, ale teprve uvidíme, v jakém rozpoložení doklopýtáme do finále. Mrtví vědci, dávno nevyřešená vražda domorodé ženy, sílící protesty původních obyvatel. Stále ale „jen“ na tři hvězdy. No, uvidíme. ()

warrenur

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Trocha divnosti, miestne starodavne zvyky a kultura, legenda a temna atmosfera....znie to super takto oddelenie, len, zial, rezijne to nie je podane tak, aby to divaka "drzalo". To ma irituje, lebo som skutocne chcel temnu, mrazivu, nocnu mystery, ktora to po uvodnych castiach smerovala byt. Urcite to ma svoje temnejsie momenty, zial, obcas to posobi odflaknuto. Uvidime, co sa z toho nakoniec vykluje. Kto ma este deja vu z vyborneho The Outsider. ()

varg odpad!

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Od puberty som mal stále bližšie k liberalizmu a progresu no posledné 3-4 roky ma doslova znásilňujú a nútia byť netolerantnofašistickýmkomunistom. To čo má toto akože byť?! Každá mužská postava dement, v mestečku za polárnym kruhom s populáciou 15 ľudí je 16 pohlaví ... namiesto rozvíjania príbehu napatia vyšetrovania kukám 4 minúty na porod malého eskymáka. Za 3 epizóy som z vyšetrovania videl iba jednu najviac otrepanú vec, prechádzku v ponožkách medzi fotkami. Ešte aj zábery nočnej krajiny sú ako natočené v Californskom štúdiu posypanom mletým polystyrénom! Tak čo umelci, ktorí v tom ešte vidíte Carpentera ??? - 286 % totálna sračka odpad !!!! ()

Marcos22

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Ve třetí epizodě dostáváme další dávku rozvíjení velmi křehkých rodinných a pracovních vztahů. Temný případ - Noční krajina se nám pomalu ubírá cestou k duševnímu rozuzlení celého příběhu, což mi k charakteru první série příliš nesedí a postupně u mě začíná hodnocení klesat. Tentokrát tři hvězdy, a to zejména za implementaci devět let starého songu I Follow Rivers od Mariky Hackman. 🙂 (29.01.2024) ()

klukluka

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Kdepak čupakabra…jasně, že to bude mít naprosto logické vysvětlení. Včetně toho, že místní, kterých je tam 5 a půl, si mezi sebou ještě neřekli ani to, že vědci ze zdejší polární stanice zemřeli strašlivou smrtí. Média taky nula, do téhle pustiny asi tahle vymoženost ještě nedorazila. Ano, pojal jsem k tomu značnou nedůvěru i s tím rizikem, že si budu muset sypat popel na hlavu. ()