Útěk z minulosti

(TV film)
  • Kanada Past Obsessions
všechny plakáty

Fingovala vlastní smrt, aby unikla před fyzickým i psychickým týráním svého manžela. Podaří se jí začít v malém městečku nový život? Pro okolí se může zdát, že Shane Walsh má perfektní život - bohatého a milujícího manžela, krásný domov a záviděníhodný životní styl. Ovšem zdání může klamat. Matt Walsh je pozorný a milující manžel, ale za zavřenými dveřmi se mění v monstrum, který psychicky a fyzicky terorizuje svou manželku. Shane ví, že ji nikdy nenechá odejít a je si vědoma toho, že jediným možným řešením je fingovat vlastí smrt. A začít nový život někde hodně daleko. Nyní žije pokojným životem v malebném městečku v Californii a daří se jí znovu začít nový život s pomocí své sestřenice. Její dosavadní manželský život jí dožene, když se Matt dozví, že je Shane stále na živu a rozhodne se jí najít... (oficiální text distributora)

Rodriguez

Manžel je typickým úchylným psychopatem, kdy radši opravdu spáchat sebevraždu (alespoň na tři způsoby, aby byla jistota, že alespoň jeden dopadne). 45% ()

Ripley

Slabý televizní odvar filmu Noci z nepřítelem(Sleeping with the Enemy).U TV mě držel jen půvab Josie Davis a touha srovnávat se starším slavnějším filmem. ()

Fenk

Je to něco jako Noci s nepřítelem, jen o trošku víc retardovaný. Prostě a jednoduše by tyhle dramata z produkce kanadských lesů měly označovat hlavama Terence a Filipa nebo Lochlynovou prdelí, protože takhle naprdíno sem přes televizi dlouho nedostal. ()

p8ja

100x ohrané téma. Odmítám filmy tohoto typu prožívat, jen čekám, co s námi scénárista a režisér vyvedou, jak moc nás budou strašit, jak nechají hlavní postavu týrat, kolik přitom zařve jejích blízkých a příbuzných. Tedy překvapení žádné, jinak slušně provedeno. ()

frajeris30

Nepovedená kopie filmu Noci z nepřítelem s vynikající Julií Roberts. Jedna hvězda jen za herecký výkon půvabné Josie Davis. ()