Bláznivá výhra

Winning Streak

Akční / Drama

Španělsko, 2012, 101 min

• Blackwolfik

Hrozní herci, hrozný dabing. Příběh by nebyl tak špatný, kdyby to bylo natočeno lépe a víc vysvětleno, na čem ten princip funguje. To se z filmu nikdo nedozvíte. Postrádal jsem víc matematiky a taky jsem čekal nějaký lepší konec. Ale to nemění nic na tom, že herci byli opravdu špatní. Dávám slabých 1,5/10. Asi za to, že jsem to dokoukal.(16.2.2013)

Tak španělové. Co se týče hororů, v tom poslední dobou patřej mezi elitu. Teď přišli s hazardem, konkrétně s ruletou. Musel sem to vidět. Každopádně už od začátku bylo jasný, jak to má dopadnout. I přesto mě to zajímalo, ten románek se mi tam nehodil, i když potřebovali nějakou vsuvku, šlo by to nahradit jinak. Škoda, že opravdu neukázali a neprobrali detailněji tu výherní metodu, kvůli který na to koukal asi každej gambler. Ruleta je prostě fajná.(22.2.2013)

Skutočne obdivuhodná banda machrov Pelayovcov,ani sa mi nechce veriť,že je to podľa skutočných udalostí.Je to veľmi dobrý námet na príbeh,ktorý bohužiaľ režisér Eduard Cortés vôbec nedokázal zúžitkovať plnohodnotne-ďalší Španielsky babrák.HOD:60%.Tu som prižmúril oči,kedže Cortés je z BARCELONY(môj FC klub).PS:veľká,veľká a ešte raz veľká škoda-že tento príbeh nechytil do rúk odborník!!!(29.7.2013)

• lucijelucije

Winning Streak se Španělsku moc nepovedl. Přijde mi, že se E. Cotés trochu snaží nešťastně napodobit Ocean´ s Eleven. Filmy z kasína nejsou moje parketa, ale dají se natočit tak, aby zaujaly i rozsáhlejší obecenstvo diváků. Ale bohužel tomuto snímku se to nepodařilo. Vtipné situace, kterých tedy moc není, jsou až příliš uměle vyvolané, zápletka je strašně chabá, a příběh celkově slabý, nenadchne vás, unudí vás. Horší průměr..40 %(11.3.2014)

CITÁT - Pokud jdete za svým snem, má váš život smysl......... Natočeno podle skutečného příběhu rodiny Pelayových. Jak jednoduché - najít systém sázek v ruletě. Když budete sázet denně sedm hodin u čtyř pěti stolů tak za dva tři měsíce můžete začít vydělávat. CITÁT - Založíme spolek.......... Je Americkým snem vyhrát v ruletě? V tomto příběhu jo. A splní se ten sen? Uvidíme. CITÁT - Je snad nezákonné sázet na stejná čísla?......... Celá ta skupina (rodina) Pelayových jsou čísla sama o sobě. Až se člověk zamýšlí nad tím, zda můžou tihle tupci (a že se jako tupci chovají) obrat kasino. Mají víc štěstí než rozumu a to doslova. Asi to bude tím Vikingským zaříkávadlem. Ani se neptejte na český překlad. Jenže, když začnete moc vyhrávat, neuniknete pozornosti majitelů kasin. Následují zákazy a vyhazov. Hra začíná. CITÁT - No tak, jedno číslo na rozloučenou.......... Scéna na záchodě okolo 52 minuty je skvělá. CITÁT - Šlápl jsi mi na nohu.......... Čím déle jsem se na to koukal, tím více se mi to zdálo monotónní. Znáte to pořekadlo - v nejlepším přestat.(18.4.2013)