poster

Bláznivá výhra

 • Španělsko

  The Pelayos

 • anglický

  Winning Streak

Akční / Drama

Španělsko, 2012, 101 min

 • Blackwolfik
  *

  Hrozní herci, hrozný dabing. Příběh by nebyl tak špatný, kdyby to bylo natočeno lépe a víc vysvětleno, na čem ten princip funguje. To se z filmu nikdo nedozvíte. Postrádal jsem víc matematiky a taky jsem čekal nějaký lepší konec. Ale to nemění nic na tom, že herci byli opravdu špatní. Dávám slabých 1,5/10. Asi za to, že jsem to dokoukal.(16.2.2013)

 • Havaj8
  ***

  Tak španělové. Co se týče hororů, v tom poslední dobou patřej mezi elitu. Teď přišli s hazardem, konkrétně s ruletou. Musel sem to vidět. Každopádně už od začátku bylo jasný, jak to má dopadnout. I přesto mě to zajímalo, ten románek se mi tam nehodil, i když potřebovali nějakou vsuvku, šlo by to nahradit jinak. Škoda, že opravdu neukázali a neprobrali detailněji tu výherní metodu, kvůli který na to koukal asi každej gambler. Ruleta je prostě fajná.(22.2.2013)

 • ludovit14
  ***

  Skutočne obdivuhodná banda machrov Pelayovcov,ani sa mi nechce veriť,že je to podľa skutočných udalostí.Je to veľmi dobrý námet na príbeh,ktorý bohužiaľ režisér Eduard Cortés vôbec nedokázal zúžitkovať plnohodnotne-ďalší Španielsky babrák.HOD:60%.Tu som prižmúril oči,kedže Cortés je z BARCELONY(môj FC klub).PS:veľká,veľká a ešte raz veľká škoda-že tento príbeh nechytil do rúk odborník!!!(29.7.2013)

 • lucijelucije
  **

  Winning Streak se Španělsku moc nepovedl. Přijde mi, že se E. Cotés trochu snaží nešťastně napodobit Ocean´ s Eleven. Filmy z kasína nejsou moje parketa, ale dají se natočit tak, aby zaujaly i rozsáhlejší obecenstvo diváků. Ale bohužel tomuto snímku se to nepodařilo. Vtipné situace, kterých tedy moc není, jsou až příliš uměle vyvolané, zápletka je strašně chabá, a příběh celkově slabý, nenadchne vás, unudí vás. Horší průměr..40 %(11.3.2014)

 • Terva
  ***

  CITÁT - Pokud jdete za svým snem, má váš život smysl......... Natočeno podle skutečného příběhu rodiny Pelayových. Jak jednoduché - najít systém sázek v ruletě. Když budete sázet denně sedm hodin u čtyř pěti stolů tak za dva tři měsíce můžete začít vydělávat. CITÁT - Založíme spolek.......... Je Americkým snem vyhrát v ruletě? V tomto příběhu jo. A splní se ten sen? Uvidíme. CITÁT - Je snad nezákonné sázet na stejná čísla?......... Celá ta skupina (rodina) Pelayových jsou čísla sama o sobě. Až se člověk zamýšlí nad tím, zda můžou tihle tupci (a že se jako tupci chovají) obrat kasino. Mají víc štěstí než rozumu a to doslova. Asi to bude tím Vikingským zaříkávadlem. Ani se neptejte na český překlad. Jenže, když začnete moc vyhrávat, neuniknete pozornosti majitelů kasin. Následují zákazy a vyhazov. Hra začíná. CITÁT - No tak, jedno číslo na rozloučenou.......... Scéna na záchodě okolo 52 minuty je skvělá. CITÁT - Šlápl jsi mi na nohu.......... Čím déle jsem se na to koukal, tím více se mi to zdálo monotónní. Znáte to pořekadlo - v nejlepším přestat.(18.4.2013)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace